####
Diskusní fórum "B"
Do tohoto fóra můžete psát příspěvky, které tématicky do hlavního fóra nepatří: osobní polemiky a spory, soudy o jiných diskutujících, stížnosti které nepřijímají ani na lampárně, cokoliv co nezajímá nikoho jiného než vás nebo dokonce i to co nezajímá vůbec nikoho. Vítané jsou příspěvky, ve kterých se pochlubíte i slovníkem který znají jen velký kluci.
Omezení jsou pouze dvě: reklamy jsou zakázané a obsah příspěvku musí být v souladu se zákony platnými v ČR.

Pro příspěvky, které jsou "k věci" a mají co říci i ostatním, je určeno hlavní fórum webu Bosky a naboso.

Vložit nový příspěvek
vyhledávání ->
<- skrýt    Vyhledávání příspěvků
Název obsahuje:   Datum od     do: Nápověda - zadání časového rozmezí
Autor:       ( bez)  
Počet příspěvků: 90    Řazení příspěvků podle: pořadí vložení (nejnovější je poslední) (přepnout na řazení podle vláken -> )
Zobrazit stránku: [ 1 ]   ... [ 8 ]  [ 9 ]  [ 10 ]  [ 11 ]  [ 12 ]   ... [ 18 ]  


21.6.2011 19:18   paulina:      Re: Začátky         
Gregu, ta reakce nebyla na tebe, ale na Sonicbooma. To, že ty to máš psychického rázu, jsem pochopila a rozhodně s tebou nad tím nehodlám polemizovat. :))) Zatímco při florbalu...
Ehm, pak je tu taky další věc, a to, že na vás se hned "všechno" pozná, zatímco na holkách to nemusí být ale vůbec vidět! (Teď opět mluvím o té reakci na fyziolog. stimulaci, třeba chození po ostřejších kamíncích atp.)
S Jonasiem souhlasím, je to o překonávání osobního tabu a i to může přinášet libé pocity.. Zvlášť ze začátku.
Zkrátka: vytrvat!
Warde, taky zdravím! ;)

23.6.2011 7:19   juraj:      Re: Začátky         
...ano v tom to bude.Jit bosý například na pracovní pohovor, nebo do banky zaplatit účty, ale třeba i na policii. Vsude budou sice koukat trochu divně, což je většinou pro bosého ponižující a pociťuje trochu studu, ale všude si hned zvyknou, každy chodí bos, když ne na veřejnosti, tak aspoň na pláži, nebo doma.

23.6.2011 12:11   paja781p:      Re: Začátky         
Akorát jít naboso na ten pracovní pohovor,to by bylo docela riskantní.Tam musí člověk nějak zapůsobit a vzhledem k těm předsudkům,jaké spousta lidí má,to není vhodné.Někde pochopení sice mít můžou,ale takových firem a podniků moc nebude.A vzhledem k tomu,jak se dneska špatně shání zaměstnání,si myslím,že dělat takové věci se nevyplatí.
A já jelikož převážně celý rok nosím kraťasy a třeba by došlo k tomu,že bych si někdy přes zimu musel shánět místo,tak bych možná přemýšlel o dlouhých kalhotech.

23.6.2011 14:52   juraj:      Re: Začátky         
paja781p: Mě tvoje názory a tvoje zkušenosti vůbec nezajímají.Choď si třeba nahatý, ale nereaguj na moje příspěvky, buď tak hodný.Díky

23.6.2011 22:32   paja781p:      Re: Začátky         
1.Tvoji reakci naprosto nechápu.
2.O svých zkušenostech nepíšu.