BOSKY a NABOSO - zpět na úvod
Ohodnoťte tento článek Ostatní
Spasí bosí svět?      Vývojová stadia      Tělesná výchova
      Nejde o perverznosti      Chvála bosonohým      Wikipedia      Proč chodím bosky?      

Tento text je určen holkám, které se přeci jen prokoušou sem.

K tomu, aby člověk zcela záměrně chodil bos tam, kde většina jiných lidí používá obutí, může mít mnoho důvodů. Zkušenosti získané na netu jsou opravdu takové, že bosé nohy jsou pro hodně lidí pouhým fetish symbolem. Ale ten, kdo začne přemýšlet hlouběji o životě, jeho hodnotách, možném způsobu jeho naplnění, může se po určité době dobrat k tomu, že konzumní povrchní život dává jen velmi malý zlomek toho, co si z něj po prožitkové stránce můžeme vzít. Je to o duchovní hloubce našeho myšlení, a jen ten, kdo se tímto směrem vydá, může odhalit nečekaná tajemství své vlastní psychiky. V zásadě je lhostejné, kterým filosofickým výkladům člověk věří, daleko důležitější je najít odvahu přemýšlet a hledat.

Není tedy ani až tak podstatné, jaký prvotní důvod má člověk k tomu, aby vyzkoušel život naboso. Dokonce si myslím, že to může být i sexuální motiv. Když je potom jedinec vnímávý sám k sobě, dostaví se pozitivní vliv na jeho osobnost. Je to prostě tak a každý svůj pozitivní vývojový krok nám může být velkou odměnou za projevenou odvahu.

Zvu vás tedy, milé holky a vážené dámy do společenství, kde je možná hodně příspěvků, které na vás nijak nezapůsobí, ale kde jsou současně i lidi, kterým až tak o ty pervernosti nejde, a pokud jde - možná byste byli překvapeni, že i v této orientaci dochází k duchovnímu vyspívání.

Vím, že není dobré, když chci, aby někdo jedl z mého talíře, máchat mu v něm čumák, ale zároveň - skrze mlčení nelze nikoho získat pro nějaké myšlenky. Takže pokud máte z jakéhokoli důvodu dobrý pocit, když můžete chodit bosky, přestaňte si myslet, že je to hloupé, uhozené či dokonce úchylné, a že už vůbec byste nechtěli sdílet své myšlenky v klubu úchylných mužů. Být bos není úchylné, ale naopak - pro někoho to může být velmi racionální a zodpovědné jednání vůči sobě samému. Život utíká. Proč v něm nehledat a při hledání nezvedat to, co je nám blízké?

Ahojky, Zingy.       16.1.2004
Komentáře k článku: Vložit nový komentář vyhledávání ->
<- skrýt    Vyhledávání příspěvků
Název obsahuje:   Datum od     do: Nápověda - zadání časového rozmezí
Autor:       ( bez)  
Počet komentářů: 15    Řazení příspěvků podle: pořadí vložení (nejnovější je poslední) (přepnout na řazení podle vláken -> )
Zobrazit stránku: [ 1 ]  [ 2 ]  [ 3 ]  


19.6.2019 21:34   Ondra S.:      Re: asi jsem to předtím špatně zaradila         
Nemyslím, že by jste si to holky špatně zařadily.
Já mám extrémně rád holky, co se rády venku vyzují a rády chodí bosky a pokud jim nevadí přitom rozšlápnout bosou nohou šneka, slimáka, brouka, žížalu a tak podobně, tak jste pro mně něco jako bosé bohyně. Vždy jsem si strašlivě intenzivně přál po......zobrazit celý příspěvek
Nemyslím, že by jste si to holky špatně zařadily.
Já mám extrémně rád holky, co se rády venku vyzují a rády chodí bosky a pokud jim nevadí přitom rozšlápnout bosou nohou šneka, slimáka, brouka, žížalu a tak podobně, tak jste pro mně něco jako bosé bohyně. Vždy jsem si strašlivě intenzivně přál poznat aspoň jednu takovou holku a pozvat ji na výlet do přírody a tady se objevily hned dvě takové, to je sen! Výlet vidím tak třeba (někam zajet autem a tam pěší vycházka) na které budu moci holce vyzout boty a kochat se její bosou chůzí a když mi zašlápne šneka, tak témeř orgáč. Přes blbý povrch bych ji klidně přenesl i v náručí a kochal se její bosou chůzí. Tento sen se mi zatím nesplnil, jsem ze Severu Brna z Rečkovic a ta jsem takovou nenašel bohužel.

9.9.2019 10:10   Honza:      Re: asi jsem to předtím špatně zaradila         
Ahoj Dančo, napiš mi prosím na c-o-f@seznam.cz
Děkuji moc ;) ;)

9.9.2019 12:14   Honza:      Re: asi jsem to předtím špatně zaradila         
Maru, napiste mi prosim na c-o-f@seznam.cz .
Moc rad si s Vami o tom pokecam ;) Dekuji

27.10.2019 21:38   Chajda:      Re: asi jsem to předtím špatně zaradila         
Ahoj Danco,muzeme udelat prochazku spolu😉jsi z Prahy?muzeme si dat na sebe kontakt emsil na me je chajdaaa@seznam.cz napis fajn vecer Petr

17.8.2020 6:35   Ivana:      Re: asi jsem to předtím špatně zaradila         
Pro maru, a dancu, holky a odkud jste??Ivana .písne mi nějaká na mail?? handalovaiva@seznam.cz