####
Diskusní fórum "B"
Do tohoto fóra můžete psát příspěvky, které tématicky do hlavního fóra nepatří: osobní polemiky a spory, soudy o jiných diskutujících, stížnosti které nepřijímají ani na lampárně, cokoliv co nezajímá nikoho jiného než vás nebo dokonce i to co nezajímá vůbec nikoho. Vítané jsou příspěvky, ve kterých se pochlubíte i slovníkem který znají jen velký kluci.
Omezení jsou pouze dvě: reklamy jsou zakázané a obsah příspěvku musí být v souladu se zákony platnými v ČR.

Pro příspěvky, které jsou "k věci" a mají co říci i ostatním, je určeno hlavní fórum webu Bosky a naboso.

Vložit nový příspěvek
vyhledávání ->
<- skrýt    Vyhledávání příspěvků
Název obsahuje:   Datum od     do: Nápověda - zadání časového rozmezí
Autor:       ( bez)  
Počet příspěvků: 90    Řazení příspěvků podle: pořadí vložení (nejnovější je poslední) (přepnout na řazení podle vláken -> )
Zobrazit stránku: [ 1 ]   ... [ 6 ]  [ 7 ]  [ 8 ]  [ 9 ]  [ 10 ]   ... [ 18 ]  


16.6.2011 15:58   Sonicboom:      Začátky         
Nedělám si legraci. Když chodim bos třeba jen na konec treninku tak mi tuhne penis. Nevíte jak se tohoto problemu zbavit?

16.6.2011 23:34   Greg:      Re: Začátky         
Já vím, že si neděláš legraci. Jenže nevím, jestli někdo normálně poradí. Zažíval jsem kdysi takové nechtěné vzrušení, už když jsem třeba jen vyrazil na ulici v otevřených sandálech naboso; časem se to otupilo, když jsem takto (nebo ještě "odvážněji" v korkáčích) chodil častěji. Dávám to d......zobrazit celý příspěvek
Já vím, že si neděláš legraci. Jenže nevím, jestli někdo normálně poradí. Zažíval jsem kdysi takové nechtěné vzrušení, už když jsem třeba jen vyrazil na ulici v otevřených sandálech naboso; časem se to otupilo, když jsem takto (nebo ještě "odvážněji" v korkáčích) chodil častěji. Dávám to do souvislosti s určitým studem nebo nezvykem odhalit dotyčnou část těla, který jsme jako kluci pociťovali. Po skončení školních let jsem tím přestal zabývat, ale u dívek mi to zůstalo - přiznám se, že při setkání s jakoukoli dívkou či ženou (i při prohlížení fotek) mi pohled okamžitě sklouzne na její chodidla. Ony ten reflex zřejmě vůbec nemají a bez jakéhokoli studu svoje ťapky ukazují (tím hůř pro mě). Hezky to tu kdysi popsal Lion - snad nás vidí a přijde nám říct své názory.

17.6.2011 9:56   paulina:      Re: Začátky         
Není to spíš fyziologického než psychického rázu? Stimulace určitých bodů na šlapce může vyvolat různé efekty.. Dle mého (laického ženského ;)) názoru doporučuju nenechat se odradit - chodidlo si časem zvykne. Ze začátku je to vždycky takové citlivější.. a skoro bych řekla o to hezčí, pak už ti to ani nepřipadne, že boty nemáš. :)

17.6.2011 12:47   Ward:      Re: Začátky         
Paulina skvělá a přesná jako vždy. Moc zdravím.

17.6.2011 14:43   juraj:      Re: Začátky         
...co trénuješ?Mám ten samý pocit a to samé se mi děje.Zatím mi na to nepomohlo nic:-)