####
Diskusní fórum "B"
Do tohoto fóra můžete psát příspěvky, které tématicky do hlavního fóra nepatří: osobní polemiky a spory, soudy o jiných diskutujících, stížnosti které nepřijímají ani na lampárně, cokoliv co nezajímá nikoho jiného než vás nebo dokonce i to co nezajímá vůbec nikoho. Vítané jsou příspěvky, ve kterých se pochlubíte i slovníkem který znají jen velký kluci.
Omezení jsou pouze dvě: reklamy jsou zakázané a obsah příspěvku musí být v souladu se zákony platnými v ČR.

Pro příspěvky, které jsou "k věci" a mají co říci i ostatním, je určeno hlavní fórum webu Bosky a naboso.

Vložit nový příspěvek
vyhledávání ->
<- skrýt    Vyhledávání příspěvků
Název obsahuje:   Datum od     do: Nápověda - zadání časového rozmezí
Autor:       ( bez)  
Počet příspěvků: 90    Řazení příspěvků podle: pořadí vložení (nejnovější je poslední) (přepnout na řazení podle vláken -> )
Zobrazit stránku: [ 1 ]   ... [ 9 ]  [ 10 ]  [ 11 ]  [ 12 ]  [ 13 ]   ... [ 18 ]  


24.6.2011 22:27   Greg:      Re: Začátky         
Jojo Paulino, promiň - nechal jsem se strhnout ve víru diskuze. Ale stejně jste vy dívky velice tajemná stvoření ("není nic vidět"), ještě že se alespoň některá přiznáte, že vás něco z toho vzrušuje. :-)

2.5.2012 9:03   michal69:      fetish         
O tomto tématu s nikým nemluvím ani o něm nepíšu, ale vyprokoval mě Dan svou reakcí z 30. 4. Přiznávám se, že i mě chůze naboso do určité míry vzrušuje, alespoň na zašátku každé "procházky", ale zase mě to paradoxně pomohlo v překonávání zábran. Dnes už si bez chůze naboso nedovadu léto představit, když je teplo a se musím do práce obout, třeba jen sandály, je to utrpení. Možná je to do určité míry footfetish, ale podle Dana nesmím chodit bos, i když mi to činí potěšení, a ještě bych měl někomu lízat nohy? Pardon, ale to mě uráží.

29.5.2012 22:19   Dan:      Re: fetish         
Nevím, co tě uráží. Každý je svým způsobem úchylný a pokud tě vzrušuje jak píšeš chůze naboso, tak co se na to asi tak dá napsat? Někoho vzrušují mladé holky, jiného starší, někoho blondýny, někoho třeba obézní, prostě každý je na něco.A footfetiš je také jedna z těch věcí. A pak promiň, ale na kluk......zobrazit celý příspěvek
Nevím, co tě uráží. Každý je svým způsobem úchylný a pokud tě vzrušuje jak píšeš chůze naboso, tak co se na to asi tak dá napsat? Někoho vzrušují mladé holky, jiného starší, někoho blondýny, někoho třeba obézní, prostě každý je na něco.A footfetiš je také jedna z těch věcí. A pak promiň, ale na kluka jsi zareagoval spíše jako ženská, takže bůhvíjak to s tebou vlastně je.Choď si klidně bos, nebo v sandalích, mě osobně je to jedno. Každý ať si dělá co chce a každý ať se vyžívá a vzrušuje v tom, co mu dělá dobře.Stejně i ty.Ale kdybyses neurážel a napsal třeba, že hledáš kámoše s kterým bysis "pochodil" bos a asi si o tom i pokecal, bylo by to od tebe lepší:-)

8.8.2012 0:14    STADOpokryteckycOV:      NESPOLECENSKA ZABEDNENOST NEDOVOLUJE CHODIT BOS         
NO, TO, ZE BUDE EXISTOVAT CENZURA A MAZANI PRISPEVKU NA FORU NA TEMA CHOZENI BOS / NABOSO, ME V DNESNI DOBE, NEPREKVAPUJE. PRAVDA PROSTE NENI V MODE. A PROTO SE OMLOUVAM VSEM NA KTERE NEBUDU MOCI REAGOVAT, PROTOZE MI BRZY ZAMEZI PRISTUP NA TOTO FORUM CI ZASE SMAZAJI PRISPEVEK.
ZDE JE KOPIE ONOHO ......zobrazit celý příspěvek
NO, TO, ZE BUDE EXISTOVAT CENZURA A MAZANI PRISPEVKU NA FORU NA TEMA CHOZENI BOS / NABOSO, ME V DNESNI DOBE, NEPREKVAPUJE. PRAVDA PROSTE NENI V MODE. A PROTO SE OMLOUVAM VSEM NA KTERE NEBUDU MOCI REAGOVAT, PROTOZE MI BRZY ZAMEZI PRISTUP NA TOTO FORUM CI ZASE SMAZAJI PRISPEVEK.
ZDE JE KOPIE ONOHO SMAZANEHO MEHO PRISPEVKU:
jarda:
Jo, jeste jsem zapomnel na dosti zavazny duvod ohledne te blbosti s lesem / prirodou. Kdyz chodis v prirode bos a v kratasech, tak ti hrozi, ze se do tebe zahryznou klistaci! Stalo se mi, ze jsem se vratil domu s obsypanym kotnikem, nartem a i mezi prsty samy klistaci! asi 5 kusu na kazdy noze! A pak jsem musel zrat preventivne hnusny antibiotikum. A i to neucinkuje na vsechny svinstva co klistaci prenaseji. A i ockovani neni na vsechno co klistaci prenaseji. Je to hnusny, ze kdyz si clovek chce uzit prirody v lete/najare, tak je prirozene, ze trajda v kratasech a tricku, coz je paradoxne to nejhorsi z hlediska klistaku. A parit se v prirode ve skafandru, neni zas nejprijemnejsi.
djiricek:
Z tvych utocnych prispevku, ktere nemaji hlavu ani patu, je zrejme, ze se sem chodis zcela zamerne vyhadat a nebo jsi mentalne zaostaly, kdyz nevidis hole skutecnosti o kterych mluvim. Z vyse uvedenych duvodu je zjevne, ze jses MRHAC CASU (modne cizi reci receno: "a time waster) a proto je nejlepsi nereagovat na tve smesne prispevky. Bez si s tou tvoji Paulinou (ktera je ti podobna) chodit ve snehulich ci v holinkach. Budete si rozumet.
paja781p:
Ja take snesu vetvicky, ale z hlediska otazky Bystromily: "jaký povrch je pro vás při bosorčení nejpříjemnější a kterému se radši vyhnete", je MESTO 100 krat prijemnejsi nez les.

10.8.2012 13:37   djiricek:      Re: NESPOLECENSKA ZABEDNENOST NEDOVOLUJE CHODIT BO         
STADOpokryteckycOV:
Osobní invektivy jsou častým průvodním jevem naprosté absence argumentace. Ale nic si z toho nedělej, ještě máš pořád čas naučit se seriozní komunikaci.