####
Diskusní fórum "B"
Do tohoto fóra můžete psát příspěvky, které tématicky do hlavního fóra nepatří: osobní polemiky a spory, soudy o jiných diskutujících, stížnosti které nepřijímají ani na lampárně, cokoliv co nezajímá nikoho jiného než vás nebo dokonce i to co nezajímá vůbec nikoho. Vítané jsou příspěvky, ve kterých se pochlubíte i slovníkem který znají jen velký kluci.
Omezení jsou pouze dvě: reklamy jsou zakázané a obsah příspěvku musí být v souladu se zákony platnými v ČR.

Pro příspěvky, které jsou "k věci" a mají co říci i ostatním, je určeno hlavní fórum webu Bosky a naboso.

Vložit nový příspěvek
vyhledávání ->
<- skrýt    Vyhledávání příspěvků
Název obsahuje:   Datum od     do: Nápověda - zadání časového rozmezí
Autor:       ( bez)  
Počet příspěvků: 90    Řazení příspěvků podle: pořadí vložení (nejnovější je poslední) (přepnout na řazení podle vláken -> )
Zobrazit stránku: [ 1 ]   ... [ 7 ]  [ 8 ]  [ 9 ]  [ 10 ]  [ 11 ]   ... [ 18 ]  


20.6.2011 14:49   Sonicboom:      Re         
florbal

20.6.2011 21:26   paja781p:      Re: Re         
Vím,že florbal je dneska docela moderní sport.Nikdy jsem to nehrál,ale nedovedu si představit u toho bosé nohy,protože to je o úraz,třeba dostat tou hokejkou přes prsty,přes kotník a tak podobně.

20.6.2011 22:19   Sonicboom:      Re         
Nemyslel jsem při hře, ale nakonci resp. po treninku kdy jsme si stříleli na brány.

21.6.2011 2:52   Greg:      Re: Začátky         
Děkuji Paulině za příspěvek i za názor, jak se s tím vyrovnat. S vlastním vysvětlením ale nemůžu plně souhlasit. U mě se nemohlo jednat o fyziologický jev; vždyť jaká jiná stimulace chodidla mohla nastat v sandálech nošených celé dlouhé dny a týdny v ponožkách a náhle naboso taková změna, až krev st......zobrazit celý příspěvek
Děkuji Paulině za příspěvek i za názor, jak se s tím vyrovnat. S vlastním vysvětlením ale nemůžu plně souhlasit. U mě se nemohlo jednat o fyziologický jev; vždyť jaká jiná stimulace chodidla mohla nastat v sandálech nošených celé dlouhé dny a týdny v ponožkách a náhle naboso taková změna, až krev stoupla do hlavy? Asi jen další potvrzení mé teorie, že dívky tenhle reflex až na výjimky neznají a vnímají to všechno v obecné rovině (čistota, vzhled, situace). Když to pro názornost přeženu, pak mi to připadá (v opačném poměru), jako srovnání pocitů hocha a dívky, budou-li oba "nahoře bez": Kluk akorát řekne "No je na to dneska dost zima..." :-)

21.6.2011 13:44   Jonasius:      Re: Začátky         
Okrem ineho v tom je ten pocit seba sameho, ze "som bosy", ktory zastihne cloveka malo skuseneho a nepripraveneho. Akesi prekonavanie osobneho tabu.
Myslim ze je na to jednoduchy recept - viac a castejsie chodit naboso a zvyknut si sam na seba.