####
Všeobecná diskuze
Do diskuse můžete psát názory, postřehy, dotazy,... Pro přidání příspěvku není třeba žádná registrace.
Jsou vítány příspěvky k danému tématu, ale i připomínky a náměty k obsahu webu.
Pro příspěvky, které se netýkají daného tématu, osobní polemiky apod. je určeno fórum "B", kde se každý může dosyta vyřádit bez ohledu na téma.

Vložit nový příspěvek
vyhledávání ->
<- skrýt    Vyhledávání příspěvků
Název obsahuje:   Datum od     do: Nápověda - zadání časového rozmezí
Autor:       ( bez)  
Počet příspěvků: 3312    Řazení příspěvků podle: pořadí vložení (nejnovější je poslední) (přepnout na řazení podle vláken -> )
Zobrazit stránku: [ 1 ]   ... [ 636 ]  [ 637 ]  [ 638 ]  [ 639 ]  [ 640 ]   ... [ 663 ]  


16.9.2016 11:39   Juro:      Re: Vo vlaku         
Martín: Jasné, že ak by som mal vo vlaku bosého cestujúceho a vyložil by si špinavé nohy na sedačku tak by som ho musel na to upozorniť. Ale inak si s tým ťažkú hlavu nerobím ani ja a asi ani väčšina kolegov....to isté nohy vyzuté z topánok a v ponožkách. Neni dôvod to riešiť, proste vadia iba topánky alebo špinavé nohy na sedačke :) Martin a koľko máš rokov? Aký je to pocit ísť bosý na úrad? nepokecáme cez mejl? po dlhej dobe je tu opäť niekto zo Slovenska :) ...Juro :)

20.9.2016 13:34   Ward:      Re: Vo vlaku         
Plně souhlasím s Martinem. Krásně napsané.

20.9.2016 18:58   igy:      Den bez aut a naboso         
Den bez aut – chytrá mobilita: 22/9/2016 8-20h Praha, Národní třída.
Velká akce v rámci Evropského týdne mobility. Součástí bude divadlo, hudba, film, aktivity pro děti i oddechové zóny, páteřní témata chytré mobility pak tvoří např. pěší či cyklo mapy, sdílené auto, cyklistika, hromadná do......zobrazit celý příspěvek
Den bez aut – chytrá mobilita: 22/9/2016 8-20h Praha, Národní třída.
Velká akce v rámci Evropského týdne mobility. Součástí bude divadlo, hudba, film, aktivity pro děti i oddechové zóny, páteřní témata chytré mobility pak tvoří např. pěší či cyklo mapy, sdílené auto, cyklistika, hromadná doprava, pěší chůze apod. , účastní se ca 30 organizací.
Bosý program:
1) prezentace bosé obuvi (která kombinuje výhody bosé chůze s ochrannou a společenskou rolí bot) a v 17:30h hromadný bosý výběh v okolí Nár.třídy (www.naboso.cz), dále
2) prezentace nové formy pěší turistiky – zdravé, pohodové a zajímavé turistiky naboso, dále bosá dílna, možnost chůze ve střepech a ve 14h hromadná bosá vycházka v okolí Nár.třídy (www.TuristikaNaboso.cz).
Web organizátora: www.CistouStopou.cz/DenBezAut

20.9.2016 19:18   vlkky:      chůze vs. běh         
Dnes jsem shledal zajímavou skutečnost a to chodím bosky necelé 2 roky z toho letos téměř 100% bosky. Dnes jsem se šel projít a šel jsem po štěrkové lesní cestě. Kamínky nebyly moc příjemné, ale šlo to. Pak jsem zjistil, že čas letí rychleji, než jsem čekal, a že si musím trochu pohnout. Proto jsem ......zobrazit celý příspěvek
Dnes jsem shledal zajímavou skutečnost a to chodím bosky necelé 2 roky z toho letos téměř 100% bosky. Dnes jsem se šel projít a šel jsem po štěrkové lesní cestě. Kamínky nebyly moc příjemné, ale šlo to. Pak jsem zjistil, že čas letí rychleji, než jsem čekal, a že si musím trochu pohnout. Proto jsem se rozhodl, že zkusím lehký klus - byť po tomto ne příliš příjemném povrchu. Avšak zjistil jsem, že lehký klus je na tomto povrchu mnohem příjemnější než chůze. Potom jsem zkusil klus i na jiných površích - tedy také méně příjemných a i zde byl klus mnohem příjemnější než chůze. Možná je to tím, že při klusu se téměř eliminuje dotek paty a přední části chodila tyto ostré nerovnosti nevadí.
Možná proto zajímavý závěr - horší povrchy překonat klusem :-)

25.9.2016 9:40   zuzka:      Diskuse         
Ahoj. Ja chodím bosá od začiatku mája. Je to úplne super vec. Začínala som vlani pomaličky a v máji som povedala topánočkám "topánočky do skrinky". Do dnes som bola obutá dva razy, ale myslím že ku zime to bude častejšie. Ale minimálne každý deň aspoň na kus v zimných mesiacoch nožičky vyvenčím. Škoda len že tí, ktorí by mali pri vás stáť vás častujú rôznymi menami. Takže bosochodci veľa šťastných kilometrov :) a supeeer stránka
Zuzulienka :)