####
Všeobecná diskuze
Do diskuse můžete psát názory, postřehy, dotazy,... Pro přidání příspěvku není třeba žádná registrace.
Jsou vítány příspěvky k danému tématu, ale i připomínky a náměty k obsahu webu.
Pro příspěvky, které se netýkají daného tématu, osobní polemiky apod. je určeno fórum "B", kde se každý může dosyta vyřádit bez ohledu na téma.

Vložit nový příspěvek
vyhledávání ->
<- skrýt    Vyhledávání příspěvků
Název obsahuje:   Datum od     do: Nápověda - zadání časového rozmezí
Autor:       ( bez)  
Počet příspěvků: 3312    Řazení příspěvků podle: pořadí vložení (nejnovější je poslední) (přepnout na řazení podle vláken -> )
Zobrazit stránku: [ 1 ]   ... [ 634 ]  [ 635 ]  [ 636 ]  [ 637 ]  [ 638 ]   ... [ 663 ]  


17.8.2016 9:24   igy:      pátrání po vandalech, odměna 20,000 kč         
Spolek Bosá turistika, www.bosaturistika.cz, vyhlašuje pátrání po vandalech s odměnou 20,000 kč:
Tak někomu už opět vadila bosá stezka v Park Maxe Van Der Stoela, a jelikož minule relativně odolala, tentokrát si vzal na pomoc asi těžkou kovovou palici.
Byl to útok na majetek hlavního města Pra......zobrazit celý příspěvek
Spolek Bosá turistika, www.bosaturistika.cz, vyhlašuje pátrání po vandalech s odměnou 20,000 kč:
Tak někomu už opět vadila bosá stezka v Park Maxe Van Der Stoela, a jelikož minule relativně odolala, tentokrát si vzal na pomoc asi těžkou kovovou palici.
Byl to útok na majetek hlavního města Praha, pachatel se dopustil trestného činu Poškozování cizí věci podle §228 zák č. 40/2009, Sb. trestního zákona, jelikož celková škoda na majetku je předběžně odhadnuta na 25.000 Kč
Vandalům vzkazuji: My to nevzdáme. Spolek Bosá turistika VYPISUJE ODMĚNU 20.000 Kč za indici vedoucí k dopadení pachatele nebo za jeho dopadení. Odměna bude vyplacena při splnění následujících podmínek:
1) Pachatel musí být dopaden, usvědčen a pravomocně odsouzen.
2) Odměna bude vyplacena poté, co pachatel zaplatí vniklou škodu (chápejte - pravidla jsou nastaveny tak, aby toho nikdo nezneužil)
Děkujeme za pomoc při dopadení pachatele
David Mrhač
předseda spolku
Bosá turistika

21.8.2016 13:30   igy:      Dejte Bacha na Beatles         
4/9/2016 Dejte Bacha na Beatles: Otevření hmatové stezky, vycházka parkem, koncert.
Vážení,
srdečně zvu na akci v zámeckém parku Měšice u Prahy, kdy se 4/9/2016 ve 14h slavnostně otevře veřejná lesní hmatová stezka, která vede i mezi kmeny stromů, má přemostění příkopu, schody či pravý pařez. ......zobrazit celý příspěvek
4/9/2016 Dejte Bacha na Beatles: Otevření hmatové stezky, vycházka parkem, koncert.
Vážení,
srdečně zvu na akci v zámeckém parku Měšice u Prahy, kdy se 4/9/2016 ve 14h slavnostně otevře veřejná lesní hmatová stezka, která vede i mezi kmeny stromů, má přemostění příkopu, schody či pravý pařez. Součástí slavnosti bude zdarma i bosá dílna (TuristikaNaboso.cz), možnost chůze po střepech či prezentace bosé obuvi (naboso.cz). Při bosé chůzi budeme dávat pozor na broučky (= bacha na beatles :-).
V 17 h se na louce za zámkem bude konat koncert žesťového kvintetu (vstupné dobrovolné/zdarma), kdy zazní skladby Bacha, Beatles, Händela a další (= dáme Bacha na Beatles).
Ca od 18 h (po skončení koncertu) ca do 19 h bude zdarma komentovaná prohlídka zámeckého parku, kdo chce, tak naboso (a opět pozor na broučky, bacha na beatles :-)
Akci pořádá obec Měšice, Nemocnice Měšice a Zahradnické služby Měšice.
Podrobné propozice viz http://www.TuristikaNaboso.cz/akce/ .
Zdravím, Igor Slouka.

26.8.2016 9:54   igy:      Boseň         
Vážení, již zítra 27/8 se koná každoroční loučení s létem - bosý výlet v Českém ráji "BOSÁ BOSEŇ". Výlet je vhodný i pro děti a začátečníky. Propozice viz http://www.turistikanaboso.cz/akce/ . Igy.

7.9.2016 21:47   Matej:      Mamička s dcérkou         
Dnes poobede som mal nejaké dôležité vybavovačky, tak som si cestou medzi nimi trocha pochodil po meste bosý. Počasie dnes bolo navyše krásne, dokonca ideálne. Zajtra by malo byť podobne, tiež mám ešte niečo v meste na práci, tak to určite využijem. Z niekedy nudného vidieckeho života má človek obč......zobrazit celý příspěvek
Dnes poobede som mal nejaké dôležité vybavovačky, tak som si cestou medzi nimi trocha pochodil po meste bosý. Počasie dnes bolo navyše krásne, dokonca ideálne. Zajtra by malo byť podobne, tiež mám ešte niečo v meste na práci, tak to určite využijem. Z niekedy nudného vidieckeho života má človek občas radosť, keď môže vyraziť do mesta :-). Nie že by sa mi vidiek nepáčil, práve naopak, neviem si predstaviť bývať opäť na sídlisku, akurát tu všetko plynie tak strašne pomaly.
Ako si tak kráčam, za mnou išla mamička aj s dcérkou na bicykloch.
„Aha, mami, on ide bosý,“ povedalo dievčatko.
Mamička jej na to povedala: „Chlapca (alebo uja, teraz už neviem) asi bolia s topánočiek nôžky.“ Povedala jej potom ešte niečo, nerozumel som presne čo, ale určite to bolo niečo pozitívne, pretože to dievčatko hneď zareagovalo: „Aj ja by som si to chcela skúsiť.“
Čakal som, že jej na to povie niečo ako ‚to ti nedovolím, mohla by si si ublížiť,‘ atp. Celkom milo ma prekvapilo, keď jej mamička odvetila: „Keď bude takto teplo, a pôjdeme pešo, potom sa môžeš prejsť bosá. Dobre?“
Čakal som, že sa tá mamička na mňa aspoň pozrie, bol by som sa na ňu usmial, ale to už ma práve zľava míňali, takže by sa vlastne musela obzrieť dozadu.

9.9.2016 15:40   Matej:      Včera :-)         
Včera okolo obeda som po dlhej dobe zahliadol na námestí až dvoch bosých ľudí (v rozličnom čase), teda okrem seba :) Jeden chalan a potom ešte žena. Myslím, že pri sebe ani žiadnu obuv nemali.