####
Všeobecná diskuze
Do diskuse můžete psát názory, postřehy, dotazy,... Pro přidání příspěvku není třeba žádná registrace.
Jsou vítány příspěvky k danému tématu, ale i připomínky a náměty k obsahu webu.
Pro příspěvky, které se netýkají daného tématu, osobní polemiky apod. je určeno fórum "B", kde se každý může dosyta vyřádit bez ohledu na téma.

Vložit nový příspěvek
vyhledávání ->
<- skrýt    Vyhledávání příspěvků
Název obsahuje:   Datum od     do: Nápověda - zadání časového rozmezí
Autor:       ( bez)  
Počet příspěvků: 3312    Řazení příspěvků podle: pořadí vložení (nejnovější je poslední) (přepnout na řazení podle vláken -> )
Zobrazit stránku: [ 1 ]   ... [ 637 ]  [ 638 ]  [ 639 ]  [ 640 ]  [ 641 ]   ... [ 663 ]  


27.9.2016 17:38   danča:      Jsem úchylačka ?         
Ahojte, mám zvlíštní zálibu - ráda šlapu bosá na různé tvory - strašně ráda hlavně na šneky (ty nejmenší zašlapávám palcem, ty větší chodidlem, ty velký pod patou) slimáky, brouky , mravence, a podobně. Je tady ještě někdo takový? Mně se prostě hlavně líbí šlápnout na šnečka, jak to chvilku tlačí do tlapky, potom křupne a pak ten zbytek ještě pořádně rozmajstruju. Jsem úchylačka, nebo to děláte taky?
PS: nešlápla bych rozhodně na myš, něco velkého, nebo na něco užitečného, ale když jdu bosá a je předemnou šnek nebo slimejš, ráda na něj šlápnu.

17.10.2016 13:46   neknik:      Re: Jsem úchylačka ?         
Ahoj Dančo :). Za mě úchylačka rozhodně nejsi. A mám to tak taky tak podobně :). Kdyby jsi si chtěla o tom více písnout tak písni na nekna@seznam.cz Měj pěkný den :)

28.10.2016 12:53   igy:      Naboso do Houslí         
Vážení, srdečně zvu 29/10/2016 na pravidelný podzimní výlet Naboso do Houslí.
Dopoledne se koná první část "Dlabu na sociální tabu", start v 8,30h na Václavském nám., pod ocasem koně. Jde se přes centrum Prahy, šlápneme na Pražský poledník, projdeme obchodním centrem, pojedeme různými p......zobrazit celý příspěvek
Vážení, srdečně zvu 29/10/2016 na pravidelný podzimní výlet Naboso do Houslí.
Dopoledne se koná první část "Dlabu na sociální tabu", start v 8,30h na Václavském nám., pod ocasem koně. Jde se přes centrum Prahy, šlápneme na Pražský poledník, projdeme obchodním centrem, pojedeme různými prostředky MHD, navštívíme obchod s bosou obuví. Trasa končí ca v 11,30 u Divoké Šárky viz níže, kde se plynule pokračuje s odpolední trasou.
Odpoledne se koná druhá část "Naboso do Houslí", start v 11,30h na louce u McDonaldu u konečné tramvaje Divoká Šárka (Praha - Liboc). Jde se krásnou přírodní rezervací Divoká Šárka, trasa končí v ca 16,30h v přírodním parku Housle (Praha - Lysolaje) u kapličky p.Marie a u léčivé studánky.
Podrobné propozice na www.TuristikaNaboso.cz, záložka Akce.
Zdravím, Igor Slouka.

9.11.2016 16:27   Matej:      Šoférovanie vs. poisťovňa         
Čo je pravdy na tom, že vedenie automobilu naboso môže mať, v prípade poistnej udalosti, vplyv na vyplatenie poistného? Na FB som totiž nedávno čítal jeden komentár od jednej pani, kde uvádza: „Ridim v botech (v pripade nehody pojistovna prihlizi k "radnemu obuti" a nemusela by proplatit celou skodu - DE)...“ Osobne si totiž myslím, že je to hlúposť, keďže používanie obuvi pri vedení motorového vozidla nie je zákonom ustanovené. Ako to teda bude?

9.11.2016 17:39   MG:      Re: Šoférovanie vs. poisťovňa         
...v pripade nehody pojistovna prihlizi k "radnemu obuti"...
To je častý mýtus, objevuje se v Německu, USA,... Nevím přesně, jak tohle upravuje zákon na Slovensku, ale asi se nebude příliš lišit od našeho, který nic takového jako "obutí" nepředepisuje. A stejně je to, pokud ví......zobrazit celý příspěvek
...v pripade nehody pojistovna prihlizi k "radnemu obuti"...
To je častý mýtus, objevuje se v Německu, USA,... Nevím přesně, jak tohle upravuje zákon na Slovensku, ale asi se nebude příliš lišit od našeho, který nic takového jako "obutí" nepředepisuje. A stejně je to, pokud vím, po celé Evropě i v USA, kde je ale pouze v některých státech požadována obuv pro motocyklistu. Tenhle mýtus se ale týká spíš možnosti pokutování od dopravní policie.
Pokud jde o vztah s pojišťovnou, stejně by to nemělo smysl: buď jde o nehodu, kterou jsem nezavinil, pak škodu hradí viník (nebo jeho pojišťovna) a moje pojistka v tom nehraje roli. Nebo jde o moje havarijní pojištění, které hradí škodu, kterou jsem zavinil, a pak asi zse nehraje roli, zda jsem jí zavinil třeba pouze nedáním přednosti nebo byl ještě nějaký jiný faktor (pokud to není alkohol, což je ale obvykle výslovně vymezeno v pojistné smlouvě).
Už mnoho let řídím bez bot (nevím, jestli bych to v botách ještě uměl?) a byl jsem i kontrolován policií, zcela bez problémů. Zažil jsem i pojistnou událost, v záznamu o nehodě se samozřejmě nic takového jako "oblečení/obutí řidiče" vůbec nevyskytuje.