####
Všeobecná diskuze
Do diskuse můžete psát názory, postřehy, dotazy,... Pro přidání příspěvku není třeba žádná registrace.
Jsou vítány příspěvky k danému tématu, ale i připomínky a náměty k obsahu webu.
Pro příspěvky, které se netýkají daného tématu, osobní polemiky apod. je určeno fórum "B", kde se každý může dosyta vyřádit bez ohledu na téma.

Vložit nový příspěvek
vyhledávání ->
<- skrýt    Vyhledávání příspěvků
Název obsahuje:   Datum od     do: Nápověda - zadání časového rozmezí
Autor:       ( bez)  
Počet příspěvků: 3312    Řazení příspěvků podle: pořadí vložení (nejnovější je poslední) (přepnout na řazení podle vláken -> )
Zobrazit stránku: [ 1 ]   ... [ 3 ]  [ 4 ]  [ 5 ]  [ 6 ]  [ 7 ]   ... [ 663 ]  


17.8.2007 21:32   Ludvík:      Re: překonání studu         
No ta kniha se celá jmenuje Jak se zbavit brýlí - Zkušenosti hlupáka aneb klíč k prozření - Mirzakarim S. Norbekov. Ačkoli cílem knihy je dát návod na zlepšení zraku, významná část knihy (2/3) se zabývá obecně zvýšením sebedůvěry a zvýšením zodpovědnosti za sebe sama. Výsledkem pak mimo jiné je i vyšší touha po realizaci svých vlastních přání bez ohledu na názor druhých. Což je, ve vší úctě k pospolitosti, nutná vlastnost pro kreativní život. No a jedno moje již delší přání bylo jít po naší "hlavní třídě" bez bázně bosky - tož jsem to proved.

19.8.2007 19:38   Ludvík:      Zkušenosti nováčka         
Jako nadšený bosochodec nováček mám stále potřebu něco sdělovat, proto mi omluvte značné obsazení tohoto fóra. Chodím bosky teprve něco přes dva měsíce a myslím, že se dostávám pomalu do úrovně 2 (dle škály zde: http://svt.pi.gin.cz/bn/propro.php?R=2&S=2). Takže pokud bude MG zpracovávat nějaký text......zobrazit celý příspěvek
Jako nadšený bosochodec nováček mám stále potřebu něco sdělovat, proto mi omluvte značné obsazení tohoto fóra. Chodím bosky teprve něco přes dva měsíce a myslím, že se dostávám pomalu do úrovně 2 (dle škály zde: http://svt.pi.gin.cz/bn/propro.php?R=2&S=2). Takže pokud bude MG zpracovávat nějaký text o "začátcích chůze na boso" lze tento údaj použít. Přitom bosky chodím v menší míře než obutý (ikdyž teď už to není zcela pravda, ale do teď to bylo průměrně tak 20% mých kroků). Teď blíže se úrovni 2, může člověk chodit už celkem všude, takže si sám odpovídám na nezodpovězenou otázku (viz nějaký můj předchozí příspěvek). Aby se mohl člověk pohybovat na 100% bez bot (ačkoli někde to ještě trochu bolí) je potřeba cca 2 mesíce tréninku.

19.8.2007 19:56   Ludvík:      bez předmětu         
Ó země
buď ve mě
bosou
nohou
hladím tě
jemně

20.8.2007 12:02   MG:      Re: Zkušenosti nováčka         
>..omluvte značné obsazení tohoto fóra..
Ano, není to úplně ono, když si ve fóru vzájemně dopisuje jen pár lidí. Ale samozřejmě to není tvoje chyba, můžou za to všichni ostatní, kteří píšou málo. Proto díky za příspěvky a těšíme se na další.
>..jak dlouho trvají začátky..
I když to začátečn......zobrazit celý příspěvek
>..omluvte značné obsazení tohoto fóra..
Ano, není to úplně ono, když si ve fóru vzájemně dopisuje jen pár lidí. Ale samozřejmě to není tvoje chyba, můžou za to všichni ostatní, kteří píšou málo. Proto díky za příspěvky a těšíme se na další.
>..jak dlouho trvají začátky..
I když to začátečnické období není na celé věci to podstatné, je "asi dva měsíce" vůbec první konkrétní údaj, se kterým jsem se setkal. Jsem zvědav, jestli zkušenosti ostatních budou podobné. Zjara si znovu zvyká každý, ale asi to už není úplně od nuly. A o sobě to opravdu nevím, k tomuhle "životnímu stylu" jsem postupně docházel několik let.

21.8.2007 21:31   Ludvik:      Re: Zkušenosti nováčka         
Jo myslím, že už se můžu PYŠNĚ považovat za bosochodce, bo jsem šel po tmě po dost hrubém asfaltovém lesním chodníku s občasným štěrkem, s občasnými klacíky a občasnými velkými ostrými kameny. Na nic z toho jsem ovšem nešláp, což jsem celkem rád, protože mé jemňoučké "dvouměsíční" chodidélko by to a......zobrazit celý příspěvek
Jo myslím, že už se můžu PYŠNĚ považovat za bosochodce, bo jsem šel po tmě po dost hrubém asfaltovém lesním chodníku s občasným štěrkem, s občasnými klacíky a občasnými velkými ostrými kameny. Na nic z toho jsem ovšem nešláp, což jsem celkem rád, protože mé jemňoučké "dvouměsíční" chodidélko by to asi nevydrželo. Podle Castanedy jsem měl pozornost v pupku a podle Norbekova úsměv na tváři a onen kilometr, který ve dne chodím s velkou opatrností, jsem přeběhnul co by dup. Až na konci na osvětlené části, kde jsem si oddech: "Tááák nejhorší mám za sebou" - úsměv ve šklebu, pozornost v pr.. a dup na šutr. Koho pánbu miluje toho křížkem navštěvuje.