####
Všeobecná diskuze
Do diskuse můžete psát názory, postřehy, dotazy,... Pro přidání příspěvku není třeba žádná registrace.
Jsou vítány příspěvky k danému tématu, ale i připomínky a náměty k obsahu webu.
Pro příspěvky, které se netýkají daného tématu, osobní polemiky apod. je určeno fórum "B", kde se každý může dosyta vyřádit bez ohledu na téma.

Vložit nový příspěvek
vyhledávání ->
<- skrýt    Vyhledávání příspěvků
Název obsahuje:   Datum od     do: Nápověda - zadání časového rozmezí
Autor:       ( bez)  
Počet příspěvků: 3312    Řazení příspěvků podle: pořadí vložení (nejnovější je poslední) (přepnout na řazení podle vláken -> )
Zobrazit stránku: [ 1 ]   ... [ 19 ]  [ 20 ]  [ 21 ]  [ 22 ]  [ 23 ]   ... [ 663 ]  


28.4.2008 10:37   Ludvík:      Re: společnost kontra boss         
Moje potřeba chodit bos je sice jaksi na úrovni citu (sepjetí se Zemí, demonstrace skromnosti, sebezapření - odhození ega), ale vůči společnosti mám holt potřebu vymýšlet přijatelné argumenty, což je myslím, celekm běžný (a možná špatný) postup všech lidí co dělají "něco divného" a nechtěj......zobrazit celý příspěvek
Moje potřeba chodit bos je sice jaksi na úrovni citu (sepjetí se Zemí, demonstrace skromnosti, sebezapření - odhození ega), ale vůči společnosti mám holt potřebu vymýšlet přijatelné argumenty, což je myslím, celekm běžný (a možná špatný) postup všech lidí co dělají "něco divného" a nechtějí se od společnosti zcela distancovat.
Mým argumentam byl zdravotní aspekt, který hodně ochabnul po neobvykle vleklé nemoci, která bezprostředně následovala po jednom roce intenzivnějšího chození bos. Chtě nechtě, tím jaksi mé bosé postavení vůči společnosti ztratilo sílu a nejistota nebývá větších rozměrů než loni, proto, jsem-li bos, tak jedině sám nebo v anonymní společnosti. U nás na dědině si to moc netroufám.
Jestli se někdo přestěhoval z města na vesnici a zároveň se pokouší začlenit do místní společnosti, tak ví o čem mluvím.
Dělání "nenormálních" věcí je zkrátka podmíněno určitým následným úspěchem, pokud ten nenastane, je potřeba značné síly k tomu, aby se člověk rozjel dál ve svém rytmu a nesklouznul do všeobecné konvence.
Takže máš pravdu, tu sílu si musím v sobě najít sám, s tím mi nikdo nepomůže.

28.4.2008 15:52   paja781p:      Re: společnost kontra boss         
já třeba lidem říkám,že je to příjemná masáž,že se cítím lepší,než si tlačit nohy v nějaký obuvi,nebo taky říkám o reflexní terapii,což je věda která se tím přímo zabývá neboli akupresura chodidel

28.4.2008 15:58   paja781p:      oddůvodnění lidem         
uzavřené boty-potí se v nich nohy a ještě jsou sevřené,což mi není příjemné....
sandále-jsou sice lepší,ale i v nich se nohy potí hlavně zespodu a ty pásky taky obepínají nohu
žabky-v těch větrá noha nejlíp,ale taky vždy nejsou příjemné,hlavně je to o úraz,když se v nich má popoběhnout.
PROTO,KDYŽ TO JDE,VOLÍM BOSÉ NOHY

29.4.2008 15:53   Ludvík:      Re: oddůvodnění lidem         
To jsou docela pěkné použitelné argumenty. Asi jsem furt příliš paralizovaný svou loňskou nemocí, že mě takové jednoduché věci nenapadají :-)

30.4.2008 10:44   paja781p:      Re: oddůvodnění lidem         
ale musím se přiznat,že jsem třeba zamyšlený a někdo mně zaskočí nějakým dotazem,tak mám problém se vymáčknout.To co jsem sem napsal,se budu muset naučit nazpaměť jako básničku.Jinak koktám a brebtám pátý přes devátý,mám jakoby takové okno=zaskočen cizím dotazem a nevím jestli začít od uzavřených bot,žabek,sandálů.
Tudíž hezky se mi to píše do diskuzí,ale v praxi to semtam pomotám