####
Všeobecná diskuze
Do diskuse můžete psát názory, postřehy, dotazy,... Pro přidání příspěvku není třeba žádná registrace.
Jsou vítány příspěvky k danému tématu, ale i připomínky a náměty k obsahu webu.
Pro příspěvky, které se netýkají daného tématu, osobní polemiky apod. je určeno fórum "B", kde se každý může dosyta vyřádit bez ohledu na téma.

Vložit nový příspěvek
vyhledávání ->
<- skrýt    Vyhledávání příspěvků
Název obsahuje:   Datum od     do: Nápověda - zadání časového rozmezí
Autor:       ( bez)  
Počet příspěvků: 3312    Řazení příspěvků podle: pořadí vložení (nejnovější je poslední) (přepnout na řazení podle vláken -> )
Zobrazit stránku: [ 1 ]   ... [ 21 ]  [ 22 ]  [ 23 ]  [ 24 ]  [ 25 ]   ... [ 663 ]  


6.5.2008 11:30   jonasius:      Re: trendy         
Mozno to bude v mode, mozno nie. Cakat na ten apokalypticky cas nema zmysel. Zijeme teraz.
Treba sa zmierit s tym, ze bose nohy nenajdu pochopenie u vacsiny ludi. Ak clovek naozaj chce chodit naboso, casom si zvykne. Je to otazka vnutornej slobody - ist si za svojim a nenechat sa zotrocovat tym, ......zobrazit celý příspěvek
Mozno to bude v mode, mozno nie. Cakat na ten apokalypticky cas nema zmysel. Zijeme teraz.
Treba sa zmierit s tym, ze bose nohy nenajdu pochopenie u vacsiny ludi. Ak clovek naozaj chce chodit naboso, casom si zvykne. Je to otazka vnutornej slobody - ist si za svojim a nenechat sa zotrocovat tym, co si o mne ini myslia. Netvrdim, ze ma clovek kaslat na nazor okolia, ale mal by to mat dostatocne "sprevodovane". Je to inak uzitocne aj v mnohych inych smeroch -- clovek sa aspon nauci stat si za svojim, robit to comu veri a nie to cim sa mozno zapaci ci aspoin neznepaci anonymnemu okoliu. Je to trochu o sile charakteru a vyboceni zo stada. Rozumne, s pokojom, nie v pubertalnej provokacii. Mozno nie naboso vsade za kazdu cenu, ale na druhej strane sa ani nenechat vytlacit s bosymi nohami len do maleho stvorca kupelne.
Je to nielen o bosych nohach. Je to o celom zivote - ci sa naucim ist proti prudu, ak verim tomu ze treba. Ci sa viem ozvat proti svinstvu, aj ked ho vacsina schvaluje a caka ma za to vysmech. Vecny boj osameleho charakteru s pohodlnou istotou masy.

6.5.2008 13:49   paja781p:      Re: trendy         
já nevím odkud jsi Jardo,ale já jsem z prahy.Bydlím vedle centra.Když nejdu bos,tak taky nosím žabky.Někdo kouká,někdo ne.Většinou lidi zvědavě okukují nohy,co jsem zaregistroval.A hodně to dělají i ti,co mají taky žabky.A právě v centru prahy je hodně turistů,kteří preferují žabky a otevřené boty.C......zobrazit celý příspěvek
já nevím odkud jsi Jardo,ale já jsem z prahy.Bydlím vedle centra.Když nejdu bos,tak taky nosím žabky.Někdo kouká,někdo ne.Většinou lidi zvědavě okukují nohy,co jsem zaregistroval.A hodně to dělají i ti,co mají taky žabky.A právě v centru prahy je hodně turistů,kteří preferují žabky a otevřené boty.Chodil jsem už docela dost bos,hodně dělám trasu troja-stromovka,dokonce jsem tam potkal taky bosé a s negativní reakcí jsem se letos zatím nasetkal,nebo o tom nevím.Docela bych řekl,tedy dle mých osobních zkušeností,že s bosou chůzí je to letos lepší než v letech předchozích,nikdy jsem neviděl bosé už takhle brzy v dubnu.
Ono ta "bosá móda" třeba nastane,ale pouze mezi určitým procentem lidí,nikoliv masově,tomu taky nevěřím

7.5.2008 10:18   Honza:      Re: trendy         
Trasu Troja-Stromovka mám taky rád a jeden z těch dvou bosejch, co jsi cestou potkal, jsem byl myslím dokonce já. Škoda, že jsme se nazastavili na kus řeči.

7.5.2008 10:52   paja781p:      Re: trendy         
opravdu?Já právě ty dva bosé považoval za zahraniční turisty,proto jsem nijak nic neříkal...Jinak jeden z vás měl dlouhé džíny,druhý kraťasy.Prošel jsem se bos taky trojským zámkem,někdy chodím i tam nahoru do těch kopců.Nebo chodím kolem vodáků.Všiml jsem si,že u těch vodáků dělá nějakého údržbáře ......zobrazit celý příspěvek
opravdu?Já právě ty dva bosé považoval za zahraniční turisty,proto jsem nijak nic neříkal...Jinak jeden z vás měl dlouhé džíny,druhý kraťasy.Prošel jsem se bos taky trojským zámkem,někdy chodím i tam nahoru do těch kopců.Nebo chodím kolem vodáků.Všiml jsem si,že u těch vodáků dělá nějakého údržbáře nějaký kluk s dredama a ten se tam prochází občas taky naboso.
Jinak já právě taky sháním kámoše s tímto zájmem,viz můj profil na lidech.Kdybys chtěl,můžeš mi napsat vzkaz nebo e-mail:paja781p@seznam.cz můžem někdy udělat okruh.Jinak dnes, v tomto týdnu jsem na netu poslední den,potom až v pondělí 12.5.08
Začal jsem i běhat,už pouze bos......

7.5.2008 16:21   Ludvík:      Re: oddůvodnění lidem         
Jistě, síla osobnosti je nutná pro prosazení jakéhokoli záměru, nejen chůze bos. K tomu je však nezbytná vnitřní jistota - já dělám něco, co se vám nelíbí, ale jsem při tom navýsost spokojen a jsem si jist, že to co dělám je správné. Pokud si toto říci nedokáži (nikdy v minulosti jsem nebyl tak často nemocen jako teď co chodívám bos), tak samozřejmě i před veřejností selhávám. Ačkoli chůze bos je stále příjemná, s tím hrozným kašlem to na veřejnosti prostě nejde dohromady, to se prostě stydím. Je možné že jsou typy lidí, pro něž je chůze bos ze zdravotního hlediska nevhodná?