####
Všeobecná diskuze
Do diskuse můžete psát názory, postřehy, dotazy,... Pro přidání příspěvku není třeba žádná registrace.
Jsou vítány příspěvky k danému tématu, ale i připomínky a náměty k obsahu webu.
Pro příspěvky, které se netýkají daného tématu, osobní polemiky apod. je určeno fórum "B", kde se každý může dosyta vyřádit bez ohledu na téma.

Vložit nový příspěvek
vyhledávání ->
<- skrýt    Vyhledávání příspěvků
Název obsahuje:   Datum od     do: Nápověda - zadání časového rozmezí
Autor:       ( bez)  
Počet příspěvků: 3375    Řazení příspěvků podle: pořadí vložení (nejnovější je poslední) (přepnout na řazení podle vláken -> )
Zobrazit stránku: [ 1 ]  [ 2 ]  [ 3 ]  [ 4 ]   ... [ 675 ]  


30.4.2007 21:32   darden:      Re: Akupresura zadarmo         
... vysvětlit zouvací sílu.
Nejprve ahoj všem na jiném místě. Musím konstatovat dobrý web a možná si taky trochu přičíst kus inicializace (viz diskuse na dříve qwicku).
Teď k té zouvací síle. Vysvětlit - nevím jak to vysvětlit. Napadá mi x krát "to je vedro, bych se zul..." a nemusí to být v......zobrazit celý příspěvek
... vysvětlit zouvací sílu.
Nejprve ahoj všem na jiném místě. Musím konstatovat dobrý web a možná si taky trochu přičíst kus inicializace (viz diskuse na dříve qwicku).
Teď k té zouvací síle. Vysvětlit - nevím jak to vysvětlit. Napadá mi x krát "to je vedro, bych se zul..." a nemusí to být vedro, ale třeba lákající povrch, nebo blbé boty. A napadá mi kolikrát, že by bylo úplně normální se zout dyť ostatní, alespoň někteří z nich musejí mít stejný pocit, dť se v těch botech nedá vydržet. Myslím, že bude víc lidí, kteří mají ten zouvací pocit, jen se nezují a na net to nepíší.
Taky mám asi rači než písek, trávy a mechy, drsnější povrchy. Třeba kamenité cesty, štěrkobetonovoasfaltové silnice a cesty nebo třeba i lesní porosty. Divné to není asi to není časté, ale divné dle mého názoru to není.
Darden

8.7.2007 19:39   Ludvík:      Re: Akupresura zadarmo         
To je bezva téma. Že nejsem úchylnej sám, to jsem věděl, ale přesto jsem rád za tento web. Chvála zakladateli.
Já jsem se poprvé zul když jsem viděl kolegyni v práci, kterak chodí bosa, ale dlouho mi to nevydrželo. Nyní chůzi bosa praktikuji tehdy, když jdu někam sám a mimo společnost - většinou ......zobrazit celý příspěvek
To je bezva téma. Že nejsem úchylnej sám, to jsem věděl, ale přesto jsem rád za tento web. Chvála zakladateli.
Já jsem se poprvé zul když jsem viděl kolegyni v práci, kterak chodí bosa, ale dlouho mi to nevydrželo. Nyní chůzi bosa praktikuji tehdy, když jdu někam sám a mimo společnost - většinou je to polní nebo lesní cesta, někdy i silnice.
Teď mám však jednu trošku nepčíjemnou zkoušenost. Jsme stavař a rád trošku experimentuji. Jedním takovým experimentem jsou hliněné omítky, které dělám v podkroví svého domu. Hliněná omítka z vlastní hlíny, písku a řezanky se musí důkladně prohníst a to se dělá věšinou prošlapáním bosýma nohama (viz www.hlinenydum.cz). Těšil jsem se jak se zarelaxuji a jaké bylo však překvapení na konci dne (čtvrtina veškeré plochy hotova), když jsem měl zcela zničené palce, do hloubky rozpraskané a trochu i bolestivé. Neví někdo, co je v těle špatně, nastane-li tento problém? Játra? Ledviny? ...
K té zouvací síle ... (hezký pojem) myslím, že u mne je to touha po kontaktu se zemí, po dotyku s metérií, jíž vděčíme za vstřícné pohoštění.

23.7.2007 7:42   Ondo:      na boso         
je dobre ak chodime bosi po daždi

6.8.2007 17:31   Ivan:      Zajímavé odkazy         
http://www.youtube.com/watch?v=avKLZs4LqhU
http://www.youtube.com/watch?v=hpoR2MLVA3M
http://www.youtube.com/watch?v=iQM2n9I2Upg

8.8.2007 10:12   Linda:      Mapa nohou         
skvělý - nejsem jedinný "blázen", moje dcerka chození naboso zcela propadla, mám problém ji v chladnějším počasí dostat do bot. Doma na předzahrádce si budujeme bosonohou cestičku. Můžete mi někdo poradit, kde najdu mapu nohou? Chci ji dát k cestičce, aby ji lidé viděli a případně se zkusili naboso projít. Díky předem. Přeji hezké bosé léto.