####
Diskusní fórum "B"
Do tohoto fóra můžete psát příspěvky, které tématicky do hlavního fóra nepatří: osobní polemiky a spory, soudy o jiných diskutujících, stížnosti které nepřijímají ani na lampárně, cokoliv co nezajímá nikoho jiného než vás nebo dokonce i to co nezajímá vůbec nikoho. Vítané jsou příspěvky, ve kterých se pochlubíte i slovníkem který znají jen velký kluci.
Omezení jsou pouze dvě: reklamy jsou zakázané a obsah příspěvku musí být v souladu se zákony platnými v ČR.

Pro příspěvky, které jsou "k věci" a mají co říci i ostatním, je určeno hlavní fórum webu Bosky a naboso.

Vložit nový příspěvek
vyhledávání ->
<- skrýt    Vyhledávání příspěvků
Název obsahuje:   Datum od     do: Nápověda - zadání časového rozmezí
Autor:       ( bez)  
Počet příspěvků: 193    Řazení příspěvků podle: pořadí vložení (nejnovější je poslední) (přepnout na řazení podle vláken -> )
Zobrazit stránku: [ 1 ]   ... [ 36 ]  [ 37 ]  [ 38 ]  [ 39 ]  


16.5.2021 2:49   Jan2000:      Re: šplh na tyči         
Ahoj,
dnes jsem už na VŠ a tady už tělocvik nemám, ale na základce jsme museli šplhat vždy všichni povinně bosky. A bos jsme museli být i když jsme dělali nějakou gymnastiku a yogu, nebo co to bylo za cviky, které se dělali vždy ke konci roku...
Na střední se tohle vůbec neřešilo a každý mohl ......zobrazit celý příspěvek
Ahoj,
dnes jsem už na VŠ a tady už tělocvik nemám, ale na základce jsme museli šplhat vždy všichni povinně bosky. A bos jsme museli být i když jsme dělali nějakou gymnastiku a yogu, nebo co to bylo za cviky, které se dělali vždy ke konci roku...
Na střední se tohle vůbec neřešilo a každý mohl šplhat, jak chtěl, pokud vůbec chtěl - někteří nešplhali vůbec, pokud nechtěli. Bosky nešplhal myslím nikdo, jestli si to správně pamatuji. Dokonce jsme nemuseli do bosa ani když jsme neměli sálovky... Klidně jsme mohli jít v ponožkách, přezuvkách nebo dokonce necvičit ten den vůbec. (Párkrát někdo myslím cvičil i ve venkovních botech, to učitel nechtěl, ale nepamatuji si, že by za to někdy někomu vynadal...) To na základce nepřipadalo vůbec v úvahu, tam kdo neměl správné boty, tak musel okamžitě úplně do bosa.

4.9.2021 10:33   Standa:      Ve škole bos         
Rád jsem bos v dlouhých kalhotách. Poprvé jsem byl takhle bos ve třetí třídě ve škole. Ztratil jsem pontofle a neměl jsem ponožky, protože byl červen a dost teplo. Tak jsem byl bos. Kluci to viděli, ale ani neměli žádný poznámky. Akorát Radek, se kterým jsem seděl, mě pak pozval odpoledne k sobě dom......zobrazit celý příspěvek
Rád jsem bos v dlouhých kalhotách. Poprvé jsem byl takhle bos ve třetí třídě ve škole. Ztratil jsem pontofle a neměl jsem ponožky, protože byl červen a dost teplo. Tak jsem byl bos. Kluci to viděli, ale ani neměli žádný poznámky. Akorát Radek, se kterým jsem seděl, mě pak pozval odpoledne k sobě domů. On byl v ponožkách a já bos taky u něj doma. Ponožky mě bavily už předtím. Na střední jsem chodil úplně bez pantoflí, často v ponožkách, v létě bos. I teď rád přijdu ke kamarádovi na návštěvu v létě naboso, abych byl bos. Zkrátka mužská chodidla jsou krásná. Když vám koukají jen z dlouhých kalhot, je to nevýslovná krása.

28.12.2021 6:40   Jiri40:      Re: Ještě         
Dobrý den, to já to mám tak že nosím rád retro tepláky dole na gumičky a ty gumičky si nasazuji na ty paty pěkně naboso, a je to super pocit vřele doporučuji!!!

28.12.2021 7:29   Tomaso:      Re: Ještě         
A nezařezává se ti ta guma příliš do chodidel? Jak je to pohodlné?

5.10.2022 13:12   František:      pozdravení bosochodcům         
ahoojte jak se všichni máte ? Stále chodíte bez bot ? Je krásné počasí, tak bosým nohám přeje. :) Těším se jak bos projdu v prašanu a tak.
Loni jsem chodil bos do -5°C. Ale jak bylo -11°C jsem zkoušel chvíli a to mě bolelo hodně.
přeji všem krásný bosý podzim.