####
Všeobecná diskuze
Do diskuse můžete psát názory, postřehy, dotazy,... Pro přidání příspěvku není třeba žádná registrace.
Jsou vítány příspěvky k danému tématu, ale i připomínky a náměty k obsahu webu.
Pro příspěvky, které se netýkají daného tématu, osobní polemiky apod. je určeno fórum "B", kde se každý může dosyta vyřádit bez ohledu na téma.

Vložit nový příspěvek
vyhledávání ->
<- skrýt    Vyhledávání příspěvků
Název obsahuje:   Datum od     do: Nápověda - zadání časového rozmezí
Autor:       ( bez)  
Počet příspěvků: 3312    Řazení příspěvků podle: pořadí vložení (nejnovější je poslední) (přepnout na řazení podle vláken -> )
Zobrazit stránku: [ 1 ]   ... [ 646 ]  [ 647 ]  [ 648 ]  [ 649 ]  [ 650 ]   ... [ 663 ]  


8.6.2017 23:39   Matej:      Re: V daždi         
A kam by sme vyrazili? :)

9.6.2017 22:39   Juro:      Re: V daždi         
Navrhni, hlavne sa mi ozvi :) diik...samého ma to niekedy nebaví, chce to zmenu

16.6.2017 13:54   Igy:      Bosé fotky, bosé akce.         
Fotografie z bosých akcí, příští akce.
Milí bosí i neobutí,
na www.TuristikaNaboso.cz/foto v části B níže najdete proklik na 3 nová alba - spoustu bosých fotek z akce "Naboso v Ráji", "Zeměrájem naboso" a ze školení lesních pedagogů. Všechny akce se velmi podařily, prezento......zobrazit celý příspěvek
Fotografie z bosých akcí, příští akce.
Milí bosí i neobutí,
na www.TuristikaNaboso.cz/foto v části B níže najdete proklik na 3 nová alba - spoustu bosých fotek z akce "Naboso v Ráji", "Zeměrájem naboso" a ze školení lesních pedagogů. Všechny akce se velmi podařily, prezentovaly se zde i bosé boty www.naboso.cz.
Srdečně zvu na další bosé akce, bosý program, vč. prezentace bosých bot www.naboso.cz, podrobnosti viz www.TuristikaNaboso.cz/akce :
JIŽ TUTO NEDĚLI 18/6 Dlabu na sociální tabu a Piknik v botanické v Praze
29/7 Mezinárodní den turistiky naboso v Loučni
19/8 Bosá Boseň, Český ráj
25-26/8 městské slavnosti Č. Budějovice
16/9 výlet v Teplicko-adršpašských skalách
22/9 Den bez aut, Praha
30/9 festival na zámku Stránov
28/10 naboso do Houslí, Praha
Zdravím Igy.

19.6.2017 21:27   Matej:      Re: V daždi         
Ale myslím, či si skôr za mesto alebo prírodu. A koľko KM zvládneš? Ja som si to tento rok ešte nemeral, tak neviem. Záleží od zložitosti povrchu, a tiež od teploty. Chodím bosý kde sa len dá, a keď sa nedá, vždy sa nájde chvíľka vyzuť sa a prejsť sa naboso. Prakticky každý deň chodím bosý. Niekedy ......zobrazit celý příspěvek
Ale myslím, či si skôr za mesto alebo prírodu. A koľko KM zvládneš? Ja som si to tento rok ešte nemeral, tak neviem. Záleží od zložitosti povrchu, a tiež od teploty. Chodím bosý kde sa len dá, a keď sa nedá, vždy sa nájde chvíľka vyzuť sa a prejsť sa naboso. Prakticky každý deň chodím bosý. Niekedy síce obmedzene, ale predsa. Žabky nosím viac v ruke než na nohách (prípadne vôbec). A to chceš ísť už z domu úplne bosý? Akože ja tak chodím v pohode, ale keď necestujem príliš ďaleko. Na dlhší výlet by som si snáď pre istotu nejakú obuv vzal, hoci by som ju možno ani nepoužil. Veď ešte uvidím. Čo tak niekedy v priebehu júla? Budem mať viac času. Bolo by super, keby nás bolo viac. Bosá turistika v Česku pravidelne usporadúva bosé výlety, tak som rozmýšľal, že by bolo fajn sa niekedy na nejakom zúčastniť. Len škoda, že po Slovensku moc nechodia.

1.7.2017 13:53   igy:      Fotky z botanické, pozvánka na Loučeň         
Fotky z botanické, pozvánka na Loučeň.
Milí bosí i neobutí, na www.TuristikaNaboso.cz/foto (část A, proklik ve stálých galeriích) najdete super fotky z bosého programu na pikniku KČT v botanické zahradě. Viděli jsme Bota-nickou zahrádku, kde rostou boty, měli jsme zde prezentaci bosých bot www.na......zobrazit celý příspěvek
Fotky z botanické, pozvánka na Loučeň.
Milí bosí i neobutí, na www.TuristikaNaboso.cz/foto (část A, proklik ve stálých galeriích) najdete super fotky z bosého programu na pikniku KČT v botanické zahradě. Viděli jsme Bota-nickou zahrádku, kde rostou boty, měli jsme zde prezentaci bosých bot www.naboso.cz, bosou dílnu, chůzi ve střepech, bosé vycházky a zajímavá byla též "mucholapka" na děti.
V sobotu 29/7 se v zámeckém parku v Loučni koná 2. mezinárodní den turistiky naboso. Kromě bosých vycházek se můžete těšit na bosou prohlídku zámku, bosý závod, dílnu pro nohy, přednášku, reflexního terapeuta, chůzi ve střepech i ve žhavém uhlí. Prezentovány budou i bosé boty www.naboso.cz a kořenový koberec. V parku se dále nachází mnoho bludišť a labyrintů. Více viz www.TuristikaNaboso.cz/akce.
Zdravím Igy.