####
Všeobecná diskuze
Do diskuse můžete psát názory, postřehy, dotazy,... Pro přidání příspěvku není třeba žádná registrace.
Jsou vítány příspěvky k danému tématu, ale i připomínky a náměty k obsahu webu.
Pro příspěvky, které se netýkají daného tématu, osobní polemiky apod. je určeno fórum "B", kde se každý může dosyta vyřádit bez ohledu na téma.

Vložit nový příspěvek
vyhledávání ->
<- skrýt    Vyhledávání příspěvků
Název obsahuje:   Datum od     do: Nápověda - zadání časového rozmezí
Autor:       ( bez)  
Počet příspěvků: 3312    Řazení příspěvků podle: pořadí vložení (nejnovější je poslední) (přepnout na řazení podle vláken -> )
Zobrazit stránku: [ 1 ]   ... [ 631 ]  [ 632 ]  [ 633 ]  [ 634 ]  [ 635 ]   ... [ 663 ]  


14.7.2016 1:40   MG:      Re: Dotazník         
Patrně se jedná o dotazník z Clarissy blogu o chození v ponožkách, který ale skončil neslavně, byl ukraden, původní obsah byl vymazán a nahrazen něčím horším, co navíc ještě není aktualizováno.
Výsledky dotazníku ale jsou asi ještě dostupné: bosiveskole.netquest.cz/dotaznik/vysledky/174247

15.7.2016 9:01   davidallen:      Festival fantazie         
Minulý týden jsem byl na Festivalu fantazie v Chotěboři. Potkal jsem tam asi 5 lidí, kteří chodili bosky skoro trvale.

15.7.2016 20:57   FarKy:      Re: Festival fantazie         
uuuuuh. Som tiež fanúšik fantastiky :) Si v nejakom fandome? Aby som nebol OT, tak som dnes po 2x v živote videl na východe Slovenska človeka naboso :D

16.7.2016 10:52   igy:      svatba, citát, bosá Praha         
Svatba, citát, bosá Praha.
Ahoj lidi, tak v nabosu (www.naboso.cz) jsme se hezky zdravě obuli na svatbu mé švagrové, viz foto, já a Helča bosoboty Vivobarefoot, děti Ahinsa. Dostali jsme totiž ultimatum, že tam tedy bosá ostuda ne... :-)
Pro pobavení přikládám citát Berharda Roetzela, který se......zobrazit celý příspěvek
Svatba, citát, bosá Praha.
Ahoj lidi, tak v nabosu (www.naboso.cz) jsme se hezky zdravě obuli na svatbu mé švagrové, viz foto, já a Helča bosoboty Vivobarefoot, děti Ahinsa. Dostali jsme totiž ultimatum, že tam tedy bosá ostuda ne... :-)
Pro pobavení přikládám citát Berharda Roetzela, který se zabývá bontonem: "Je lepší jít životem bos a omlouvat to náboženstvím nebo krádeží zavazadel, než si obout špatné boty."
Pro pobavení též přikládám citát z novin Metro (16/6/2016 str. 2). Jeden člověk mě na ulici zřejmě chtěl zachránit před smrtí z bosé chůze. Když viděl moje bosé nohy mi do ruky vtiskl článek "Jedy jsou přímo pod nohama na chodnících". Tam se mj. píše: "Většina pražanů netuší, že když si v létě užívají bosou chůzi po vyhřátých chodnících, mohou se procházet po místech ošetřených herbicidem..."
Tato věta již zní, jakoby si bosou chůzi po chodnících v létě užívala většina obyvatel... :-))) To je (bosý) pokrok... :-)))
Těším se na setkání 30/7 v Loučni (Mezinárodní den turistiky naboso a středověký program), viz www.TuristikaNaboso.cz, záložka Akce. Igy.

19.7.2016 9:59   davidallen:      Re: Festival fantazie         
Jasně, ve všech :-) A co ty?