####
Proč chodím bosky?
Vložit nový příspěvek
vyhledávání ->
<- skrýt    Vyhledávání příspěvků
Název obsahuje:   Datum od     do: Nápověda - zadání časového rozmezí
Autor:       ( bez)  
Počet příspěvků: 32    Řazení příspěvků podle: pořadí vložení (nejnovější je poslední) (přepnout na řazení podle vláken -> )
Zobrazit stránku: [ 1 ]  [ 2 ]  [ 3 ]   ... [ 7 ]  


12.2.2013 18:53   aaa:      pozor         
ta anketa nefunguje prosím spravte to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

12.2.2013 19:04   MG:      Re: pozor         
Anketa je vyzkoušená na všech běžných browserech (IE, Firefox, Opera, Safari, Chrome,...). Můžete popsat, jak nefunguje? Anketa taky má tu vlastnost, že odověď do ankety je z jedné IP adresy možné dávat jen jednou. To je ochrana proti vtipálkům, kteří by hlasovali víckrát. Jestliže se tedy z nějakého počítače do ankety už hlasovalo, nejsou vidět zaškrtávací puntíky voleb ani tlačítko Odeslat.

12.2.2013 23:31   paja781p:      názor         
Má to trochu vadu na kráse.Protože tento web většinou navštíví Ti,kteří bosochodecké téma hledají a tak je celkem velká pravděpodobnost,že budou mít naklikáno nejvíc dva spodní body,jako je již tomu teď.Takováhle anketa by se spíš hodila někam,kde čte široká veřejnost,protože by se takové hlasování ......zobrazit celý příspěvek
Má to trochu vadu na kráse.Protože tento web většinou navštíví Ti,kteří bosochodecké téma hledají a tak je celkem velká pravděpodobnost,že budou mít naklikáno nejvíc dva spodní body,jako je již tomu teď.Takováhle anketa by se spíš hodila někam,kde čte široká veřejnost,protože by se takové hlasování více blížilo realitě.
Ale to je právě takové minus internetu.Komunity mají svoje weby a široká veřejnost o nich ani netuší.Účinnost takových webů z hlediska informování nebo propagace nebýva nijak moc vysoká.Weby jsou dobrá věc,to bez pochyb,ale nedělejme si iluze,že to nějak osloví větší část veřejnosti.Ještě jsem v reálu nepotkal nikoho,kdo by řekl na existenci takových webů "Já vim,Já znám".
To pouze můj názor,jinak nic proti anketě.

13.2.2013 18:02   paja781p:      K článku         
České celebrity chůzi naboso moc neholdují,avšak v zahraničí už takových najdem více.
Bosého bezdomovce jsem viděl jenom jednou,jinak všichni obutí.
A mě docela zaráží,že spousta hipís s dredama taky boty jentak nesundá,maximálně v parku na louce.Přitom u těchto lidí bych to považoval skoro jako základ.
Můžu říct,že za dob našich prarodičů snad nikdo chůzi naboso s hygienou a nehygienou nespojoval,takové problémy začaly až v téhle moderně.
Jinak závěrem zbývá akorát komentář,že lidi jsou prostě lidi,mají svoje návyky jako železnou košili,kterou jentak nesundají.

31.3.2013 13:53   mirek:      chodím bosky         
Chodím rád bosý i po městě celý den.