####
Diskusní fórum "B"
Do tohoto fóra můžete psát příspěvky, které tématicky do hlavního fóra nepatří: osobní polemiky a spory, soudy o jiných diskutujících, stížnosti které nepřijímají ani na lampárně, cokoliv co nezajímá nikoho jiného než vás nebo dokonce i to co nezajímá vůbec nikoho. Vítané jsou příspěvky, ve kterých se pochlubíte i slovníkem který znají jen velký kluci.
Omezení jsou pouze dvě: reklamy jsou zakázané a obsah příspěvku musí být v souladu se zákony platnými v ČR.

Pro příspěvky, které jsou "k věci" a mají co říci i ostatním, je určeno hlavní fórum webu Bosky a naboso.

Vložit nový příspěvek
vyhledávání ->
<- skrýt    Vyhledávání příspěvků
Název obsahuje:   Datum od     do: Nápověda - zadání časového rozmezí
Autor:       ( bez)  
Počet příspěvků: 90    Řazení příspěvků podle: pořadí vložení (nejnovější je poslední) (přepnout na řazení podle vláken -> )
Zobrazit stránku: [ 1 ]   ... [ 13 ]  [ 14 ]  [ 15 ]  [ 16 ]  [ 17 ]   ... [ 18 ]  


27.12.2013 22:26   paja781p:      odkaz         
Tomu se říká naprostá nepoučitelnost,ať žije osvěta (bosá i nebosá).
http://www.novinky.cz/ekonomika/322984-slevove-silenstvi-zacalo-lide-se-zenou-do-obchodu.html

27.12.2013 23:00   Rotobull:      Re: odkaz         
Svět (resp.naše civilizace) je plný spěchu, chaosu a stresu. Dobrá osvěta je bezva, ale jakou to má cenu ? :-( Všude, kde řeknu to, co jsem napsal tady, mi lidé řeknou buď: ,,Ále, dej s tim pokoj ! Co mně je do toho ? / Mě to nezajímá !" nebo: ,,Radši mi to ani neříkej."Nechci to vědět." nebo ,,Já s tím nic nenadělám."
Tohle říká každý, ale když s tím NIKDO nic nenadělá, tak se tu za chvíli budeme brodit v kalné zašpiněné vodě a odpadcích. A budeme dýchat vzduch naplněný toxickými látkami. Osvěta... No nic. A čí namyšlenost myslíte ?

27.12.2013 23:11   paja781p:      Re: odkaz         
Kašlat na lidi a jít vlastní osvětou.Jinak hlavně část našeho národa v tomhle konzumáctví nadměrně vyniká,každý,kdo byl někde v západní Evropě,tak řekne,že tam nezažil to,co tady.
Dále o namyšlenosti jsem nic nepsal,to bude asi omyl.
Dodávám,mě nemusíš vykat,já taky na diskuzích nikomu nevykám,akorát v jedné diskuzi jsem vyjímečně vykal nějaké paní,měla tam celé jméno a tak mě to nějak napadlo.

27.12.2013 23:36   paja781p:      odkaz         
http://www.vitalia.cz/clanky/psi-lejna-ohrozuji-nejen-vase-boty/

28.12.2013 0:03   Rotobull:      Re: odkaz         
Promiň, to byl omyl. Byl jsem tak nějak zabrán do myšlenek o namyšlenosti lidské rasy, že jsem místo nepoučitelnosti napsal namyšlenost.
Jinak, já vykám každému, kdo je starší než já. Ale když Ti to nevadí, budu Ti tykat. :-)
Ale přístup ,,Starám se jen o sebe." je také velice nebezpečný,......zobrazit celý příspěvek
Promiň, to byl omyl. Byl jsem tak nějak zabrán do myšlenek o namyšlenosti lidské rasy, že jsem místo nepoučitelnosti napsal namyšlenost.
Jinak, já vykám každému, kdo je starší než já. Ale když Ti to nevadí, budu Ti tykat. :-)
Ale přístup ,,Starám se jen o sebe." je také velice nebezpečný, protože něco se s tím udělat musí. Mahagonové dřevo je zakázano těžit. Což jistě znamená, že to nikdo nedělá... Špatný vtip. Bohatsví stromů není přece jen v tom, za kolik se dá prodat jejich dřevo. Ale ti lidé vidí jen tohle.
Tě jsem brouzdal těmi smutnými obrázky pasek a spálenišť v pralesech a všiml jsem si (asi už starého) titulku na Idnes ,, V Brazílii zabili již třetího bojovníka za zachování deštných pralesů". Ano, to jsou jejich prostředky. Podplácet lidi, co mají vliv a ty neúplatné zabít (nebo zastrašit). Hrají si na anděly, ale jsou to ............. Tyhle obrovské společnosti (lesnické, farmaceutické i další) se spojují (ačkoliv na první dojem jsou konkurenty) , aby to tu celé ovládali. A přivalují se jim takové hromady peněz, o kterých se nám ani nesnilo. Podplácejí vlády, média, ekology (i jiné vědce, třeba některé lékaře). Takže lidé netuší, že tito majitelé/akcionáři přicházejí k takovým penězům. Tady to je vidět, teď se hodně mluví o jakési ukrajinské reportérce, která se začala zblízka zabývat pozadím nějakého tamního politika a... Brutální napadení. Občas se kus z té temné, ukryté a nechutné špíny vyvalí na povrch. I u nás se teď provalily nějaké ilegální kšefty s dřevem. Lesy ČR.- podplatíte pár určitých lidí a můžete si s dřevem (resp.
s chudáky stromy) dělat, co chcete. :-(