####
Diskusní fórum "B"
Do tohoto fóra můžete psát příspěvky, které tématicky do hlavního fóra nepatří: osobní polemiky a spory, soudy o jiných diskutujících, stížnosti které nepřijímají ani na lampárně, cokoliv co nezajímá nikoho jiného než vás nebo dokonce i to co nezajímá vůbec nikoho. Vítané jsou příspěvky, ve kterých se pochlubíte i slovníkem který znají jen velký kluci.
Omezení jsou pouze dvě: reklamy jsou zakázané a obsah příspěvku musí být v souladu se zákony platnými v ČR.

Pro příspěvky, které jsou "k věci" a mají co říci i ostatním, je určeno hlavní fórum webu Bosky a naboso.

Vložit nový příspěvek
vyhledávání ->
<- skrýt    Vyhledávání příspěvků
Název obsahuje:   Datum od     do: Nápověda - zadání časového rozmezí
Autor:       ( bez)  
Počet příspěvků: 90    Řazení příspěvků podle: pořadí vložení (nejnovější je poslední) (přepnout na řazení podle vláken -> )
Zobrazit stránku: [ 1 ]   ... [ 4 ]  [ 5 ]  [ 6 ]  [ 7 ]  [ 8 ]   ... [ 18 ]  


14.7.2010 16:53   djiricek:      Re: paja         
Jiro, to je úplně zbytečné řešit. Paja to stejně nikdy nepochopí, resp. nikdy nepřizná. To se ještě podívej na fórum na lide.cz. Když s tebou nesouhlasí Paja, je to jeho názor. Když ty nesouhlasíš s Pajou, je to automaticky blud, lež, prud. To je Pajova klasika. Myslím, že ses v Pajovi trefil. Je to zlý, arogantní, superegoistický tvor.

14.7.2010 23:06   paja781p:      Re: paja         
To fakt nejsem.

15.7.2010 10:09   paja781p:      Re: paja         
Já přiznávám,že jsem reakci na jirův příspěvek vyjádřil nevhodně.Akorát jsem chtěl zdůraznit,že je pro mě poslední prioritou řešit,jak kdo má upravené nechty,to nepovažuji za tak důležité.Mě je úplnně jedno,jak si lidi pečují o svoje nohy,když by se mi něčí nohy nelíbily a působily na mě odpudivě,nemusím se na ně koukat.
Spíš než arogantní a egoistický bývám někdy cholerický a bouchnu.
Tak se jirovi omlouvám.

18.7.2010 8:51   jira:      Re: paja         
Máš naprostou pravdu.Navíc je vzteklý a domýšlivý.Měl by si najít nějakou babu, která by ho trochu zkrotila - pokud tedy na baby je.

18.7.2010 12:00   jira:      Re: paja         
...prý bysme se měli kamarádit - tedy podle páji - ale proč ne, já jsem pro.Mimochodem už se tu ani nezobrazují mé příspěvky, cenzura snad byla za totality, nebo se taky mýlím??