####
Všeobecná diskuze
Do diskuse můžete psát názory, postřehy, dotazy,... Pro přidání příspěvku není třeba žádná registrace.
Jsou vítány příspěvky k danému tématu, ale i připomínky a náměty k obsahu webu.
Pro příspěvky, které se netýkají daného tématu, osobní polemiky apod. je určeno fórum "B", kde se každý může dosyta vyřádit bez ohledu na téma.

Vložit nový příspěvek
vyhledávání ->
<- skrýt    Vyhledávání příspěvků
Název obsahuje:   Datum od     do: Nápověda - zadání časového rozmezí
Autor:       ( bez)  
Počet příspěvků: 3312    Řazení příspěvků podle: pořadí vložení (nejnovější je poslední) (přepnout na řazení podle vláken -> )
Zobrazit stránku: [ 1 ]   ... [ 16 ]  [ 17 ]  [ 18 ]  [ 19 ]  [ 20 ]   ... [ 663 ]  


10.3.2008 23:35   Ward:      Re: Bosa ve škole         
Kamilo, zdravím a plně souhlasím s celým textem. A co venku? (Nemyslím pochopitelně teď, ale když je teplo - přibližně květen až září.)

16.3.2008 23:15   Mates:      konecne?         
Zdravim vsechni priznivce chuze naboso. Proc se zabyvate porad necim co je a neni dovoleno a jak nam to nekdo muze jednou zneprijemnit. Konecne se nam udelalo hezky a da se vyjit ven bosky, tak si to uzijme. Letos to prislo celkem brzo. Jiz vcera jsem byl se projit bez bot po lese a prilehle louce. Neznam lepsi relax, nez naplno nacerpat silu prirody takhle z cerstva s prichazejicim jarem. Doporucuji vsem, vyjdete si do prirody ;-)

22.3.2008 1:19   MG:      Poznámka moderátora         
Trvalo to mnohem déle, než jsem čekal, ale jednou to přijít muselo: vymazal jsem příspěvky, které odporují pravidlům pro přispívání do fóra. Nedělám to rád, ale pravidla jsou od toho, aby byla dodržována.
Na tomto fóru je vítán každý, komu dané téma něco říká, i kdyby jeho příspěvky byly nesouhla......zobrazit celý příspěvek
Trvalo to mnohem déle, než jsem čekal, ale jednou to přijít muselo: vymazal jsem příspěvky, které odporují pravidlům pro přispívání do fóra. Nedělám to rád, ale pravidla jsou od toho, aby byla dodržována.
Na tomto fóru je vítán každý, komu dané téma něco říká, i kdyby jeho příspěvky byly nesouhlasné nebo kontroverzní. Pokud se ovšem týkají tématu, které je dost jasně vymezeno už na úvodní stránce.
A ještě k tématu "footfetish", které se v těchto příspěvcích objevilo: nic proti němu. Osobně mi na něm vadí nejvýš to, že mi připadá nudné, ale jinak mě ani neuráží, ani nepohoršuje. Má samozřejmě právo na existenci, ale na stránkách, které se jako takové deklarují a vybere si je ten, koho to zajímá. A nechci, aby se návštěvníci tohoto webu museli prokousávat něčím, co s jeho tématem evidentně nesouvisí.
A je ještě jeden důvod, proč se tento web chce od footfetiše distancovat. Zdá se, že mnozí lidé dost dobře nevidí rozdíl mezi "naboso jako životní styl" a "footfetish". Tento názor zaznívá i na různých jiných fórech. Také obsah některých zahraničních serverů s touto tematikou (nechci je zde přímo jmenovat) napovídá, že i jejich tvůrci tahle dvě témata hážou do jednoho pytle.
Nepříjemným důsledkem pak je, že to posiluje názory typu "chodí bos - je nějaký divný..." (jemně řečeno, určitě si dokážete představit výrazy mnohem silnější).
Nechme stranou, že není zas tak moc lidí, kteří takovým názorům podléhají. A taky že není žádný důvod koukat se "skrz prsty" na ty, jejichž sexuální preference jsou mírně řečeno netradiční. Ale tak to prostě je a snahou tohoto webu je páchat osvětu, že "naboso" není nic špatného ani divného ani úchylného. Nechci ale opakovat to, co už bylo řečeno - k Zingyho článku "Nejde o perverznosti" už není moc co dodat.
Mějte se fajn, všem nám přeju, aby už přišlo jaro a počasí bylo k těmto aktivitám přívětivější, aby bylo o čem psát do tohoto fóra...
MG

23.3.2008 0:37   MG:      Poznámka webmastera         
Už je tady další incident, tentokrát nás našli roboti a za...plevelují nám fórum reklamou. Ve sváteční sobotu večer, kdy každý slušný webmaster paří nebo se věnuje jiné bohulibé činnosti, mě donutili narychlo splácat antirobotí ochranu.
Nyní tedy při psaní příspěvku do fóra musíte ještě vyplnit ......zobrazit celý příspěvek
Už je tady další incident, tentokrát nás našli roboti a za...plevelují nám fórum reklamou. Ve sváteční sobotu večer, kdy každý slušný webmaster paří nebo se věnuje jiné bohulibé činnosti, mě donutili narychlo splácat antirobotí ochranu.
Nyní tedy při psaní příspěvku do fóra musíte ještě vyplnit další políčko výsledkem jednoduchého početního příkladu, ale slovy, malými písmeny; např. na otázku kolik je pět krát dva? odpovíte deset.
Já vím, je to diskriminace těch, kteří neumějí počítat a taky těch, kteří neumějí česky (Jonasius doufám tady problém mít nebude), ale je to jen provizorně, než udělém něco lepšího.
MG

25.3.2008 15:00   paja781p:      bosá chůze a footfetiš         
taky bych se zde k tomu vyjádřil.Totiž celý footfetiš se rozmohl tím,že se lidstvo začalo obouvat.Napadlo by to někoho třeba ve čtyřicátých letech,kdy bosý nohy byly zcela úplnně běžnou věcí-jistě,že ne.Protože jsou skrytý nohy v obuvi,tak si lidi na to zvykli,tudíž to psychologicky vzato podporuje ......zobrazit celý příspěvek
taky bych se zde k tomu vyjádřil.Totiž celý footfetiš se rozmohl tím,že se lidstvo začalo obouvat.Napadlo by to někoho třeba ve čtyřicátých letech,kdy bosý nohy byly zcela úplnně běžnou věcí-jistě,že ne.Protože jsou skrytý nohy v obuvi,tak si lidi na to zvykli,tudíž to psychologicky vzato podporuje zvědavost a ten,kdo se zul,tak odhalil něco,co není zvyklé na veřejnosti vnímat-a je to tady.Ale zase dneska díky žabkové letní obuvi to není už takové,je to vidět i na tý společnosti,že už to celkově bere jinak,než před pár lety.Teď spíš všichni řeší úrazovost bosého chození,než tyhle věci.Já kolikrát na dálku nerozeznám,jestli jde někdo v žabkách nebo bosky.