####
Všeobecná diskuze
Do diskuse můžete psát názory, postřehy, dotazy,... Pro přidání příspěvku není třeba žádná registrace.
Jsou vítány příspěvky k danému tématu, ale i připomínky a náměty k obsahu webu.
Pro příspěvky, které se netýkají daného tématu, osobní polemiky apod. je určeno fórum "B", kde se každý může dosyta vyřádit bez ohledu na téma.

Vložit nový příspěvek
vyhledávání ->
<- skrýt    Vyhledávání příspěvků
Název obsahuje:   Datum od     do: Nápověda - zadání časového rozmezí
Autor:       ( bez)  
Počet příspěvků: 3312    Řazení příspěvků podle: pořadí vložení (nejnovější je poslední) (přepnout na řazení podle vláken -> )
Zobrazit stránku: [ 1 ]   ... [ 12 ]  [ 13 ]  [ 14 ]  [ 15 ]  [ 16 ]   ... [ 663 ]  


1.2.2008 14:14   Fandaprovec:      Využívat příležitosti         
Rádi byste byli co nejvíce bosky a přitom se na veřejnosti stydíte? Možná k tomu jen nevyužíváte nabízené příležitosti.
1.Zahrádka. Na jaře, v létě i na začátku podzimu je možno dělat většinu prací, ale i odpočinkových aktivit bez bot. Je-li navíc na zahradě bazén, přijde vám to za chvíli napros......zobrazit celý příspěvek
Rádi byste byli co nejvíce bosky a přitom se na veřejnosti stydíte? Možná k tomu jen nevyužíváte nabízené příležitosti.
1.Zahrádka. Na jaře, v létě i na začátku podzimu je možno dělat většinu prací, ale i odpočinkových aktivit bez bot. Je-li navíc na zahradě bazén, přijde vám to za chvíli naprosto přirozené.
2.Sport. I když na vlastní výkon je nutné dobré obutí, potom může být shození bot součást odpočinku a relaxace. Kolegové to pochopí a rádi se i přidají - třeba na takový impuls čekají.
3.Voda. U vody je odložení bot vcelku přirozené. Tak proč si je brát, když jdete ke kiosku, k pumpě pro vodu, do chatky nebo do stanu, na procházku po cestě kolem vody. A když na lodi dojedete na tábořiště - proč neodložit mokré boty a konečně nechat nohy volně oschnout při stavení stanu? Opět to může být impuls i pro ostatní.

4.2.2008 9:52   paja781p:      Re: Využívat příležitosti         
s tím impulsem:moje zkušenost je taková,že jsou lidi,kteří na tento
impuls reagují a jsou lidi,kteří impuls ignorují.Nebo udělají pět kroků,strašně je to píchá,tak se musí obout.

4.2.2008 21:01   bosi:      Re: Využívat příležitosti         
Stale ziju a pres veliky stress (IT firma) stiham tydne nabehat 10-15 km bosky. Rodina uz si zvykla, ze ridim cely rok bos, a ze pri jakychkoli spolecnych jizdach vystupuju posledni, protoze si nazouvam boty, ktere jsou nekdy pod prednim sedadlem, nekdy vzadu v kufru. Nekdy necham boty v aute pres n......zobrazit celý příspěvek
Stale ziju a pres veliky stress (IT firma) stiham tydne nabehat 10-15 km bosky. Rodina uz si zvykla, ze ridim cely rok bos, a ze pri jakychkoli spolecnych jizdach vystupuju posledni, protoze si nazouvam boty, ktere jsou nekdy pod prednim sedadlem, nekdy vzadu v kufru. Nekdy necham boty v aute pres noc a rano ve snehu bos skrabu zamrzla skla. Taky se trochu bojim, ze prijedu do firmy, a ze boty zustanou doma, a budu muset nekam do kramu si koupit nahradu ...
Pri tom, co ctu na webu o toleranci v EU a USA, tak myslim, ze to u nas celkem ujde. V zime 2006 jsem sel z firemni oslavy jen v nizkych sandalech, na Karlove moste jsem se zul a dosel tak domu - asi za 2 hod.
Policajti na moste me kontrolovali, ale mel jsem jednak OP, jednak jeste kravatu a sako a nevravoral jsem, tak jsme se bavili o plavani v ledove vode a vse ok. Asi by bylo nejlepsi mit rovnou prukaz od klubu otuzilcu, lidi mi veri, ze jsem clenem a zni to seriozne.
Hodne jsem fandil astronautce Sunite Williams, ktera byla bosa na ISS pul roku, ani nevim, jak se ji dari po navratu na zem.
Pri soucasnem obdivu k novym materialnim vecem a k ruznym huraa akcim - jako lyzovani na Hrade - si klidne dokazu predstavit chuzi naboso ve znackovem teplakovem fitness obleku jako ze propagace neceho/ nekoho a nikdo ani necekne.
Ahoj a stale hledejte Amazonky - hezky se cte treba Books of Nikonor - http://members.aol.com/Booksnikon/guardian.htm .

5.2.2008 16:57   paja781p:      Re: Využívat příležitosti         
Ach ty policajti.Tady jim běhá živel po svobodě/vrazi a kriminálníci/a oni kontrolujou bosého člověka.Neuvěřitelné.Máme vůbec nějaké občanské svobody?-Jakobych chvílema tomu přestával věřit.A k čemu byla vlastně sametová revoluce?Byl to boj za svobodu,pokud jsem to dobře pochopil.Asi takhle.Musíme se víc prosazovat a nenechat se ovládat,nejsme žádné LOUTKY.JSME LIDI.
Mě se jednou taky něco podobného stalo a taky v pohodě.

14.2.2008 19:38   MG:      Fotogalerie         
Vážení přátelé,
přiznejte se, kdo dává do fotogalerie ty hezké fotky? Nejen že jsou pěkné, ale navíc ještě nejsou profláklé na webu (alespoň si to myslím, tak usilovně to zase nesleduju). Když se "viník" přizná, pošlu mu heslo, aby mohl přidávat i jinam než jen do té návštěvnické galerie.
Když jsem dával do té galerie veřejný přístup, trochu jsem váhal. Bál jsem se, aby to lidi nezasvinili něčím, co tam nepatří. No, díky za příjemné překvapení.
MG