####
Všeobecná diskuze
Do diskuse můžete psát názory, postřehy, dotazy,... Pro přidání příspěvku není třeba žádná registrace.
Jsou vítány příspěvky k danému tématu, ale i připomínky a náměty k obsahu webu.
Pro příspěvky, které se netýkají daného tématu, osobní polemiky apod. je určeno fórum "B", kde se každý může dosyta vyřádit bez ohledu na téma.

Vložit nový příspěvek
vyhledávání ->
<- skrýt    Vyhledávání příspěvků
Název obsahuje:   Datum od     do: Nápověda - zadání časového rozmezí
Autor:       ( bez)  
Počet příspěvků: 3312    Řazení příspěvků podle: pořadí vložení (nejnovější je poslední) (přepnout na řazení podle vláken -> )
Zobrazit stránku: [ 1 ]   ... [ 11 ]  [ 12 ]  [ 13 ]  [ 14 ]  [ 15 ]   ... [ 663 ]  


21.1.2008 12:57   Jonasius:      Re: Moda?????????         
Nazdar,
sice je len januar, ale pekne sa oteplilo.
Tak som si dovolil v ramci sluzobky asi hodinovu prechadzku naboso cez mesto (samozrejme ine nez to kde byvam). Necitil som ziadnu zimu, bolo velmi prijemne, nohy boli horuce.
Predsa vsak to nebolo ako v lete, vsade bolo strasne spinavo - ......zobrazit celý příspěvek
Nazdar,
sice je len januar, ale pekne sa oteplilo.
Tak som si dovolil v ramci sluzobky asi hodinovu prechadzku naboso cez mesto (samozrejme ine nez to kde byvam). Necitil som ziadnu zimu, bolo velmi prijemne, nohy boli horuce.
Predsa vsak to nebolo ako v lete, vsade bolo strasne spinavo - taka ta hnusna mazlava spina, takze som nakoniec bol az po kolena ako prasa. Nastastie sa dalo umyt vo fontane, tak do vlaku som uz isiel relativne cisty.
Nejak po zime mi uz taketo nieco chybalo. Mal som fajn naladu a este k tomu sluchadla v usiach, takze som sa sustredil na bozske tenory a basy a nie na ludi okolo. Inak, pre ludi co sa hanbia, je to skvela pomocka - vlastnu pozornost treba odputat od seba a nazoru inych, a robit to co aj inokedy.
j.

23.1.2008 1:14   Ward:      Re: Moda?????????         
Jonasius - srdečně zdravím! Zase jeden známý z bývalého klubu O2-active (dříve Quick). Mělo by nás sem přijít víc. Co se týká včerejšího počasí, tady v Praze taky výjimečně hezky teplo, ale dnes už zase ledový tah. Kolegyňky v zaměstnání si stačily zkontrolovat, že mám pantofle naboso :-)

23.1.2008 11:32   paja781p:      bosky         
Taky chodívám po lesoparcích bosej i ted.Když opustím práci,je už tma,semtam to pouliční osvětlení,takže lidi ani nic nepozorujou,jenom zřídka semtam někdo.Já nosím i kratasy.Určitou odvahu mam,ale jít za bílého dne v lednu v kratasích a bosej na veřejnosti,tak do toho se mi moc nechce,i když bych rád.....
Takto po veřejnosti chodím pouze na jaře a v létě.......

23.1.2008 22:25   MG:      V lednu a na veřejnosti?         
Ahoj Jánošíku a Warde,
(omlouvám se, ale nevím jak je správně pátý pád od "jonasius")
Už jsem se skoro bál, že "staří" členové klubu zmizeli ze světa a bylo mi to docela líto, ale jsem rád, že to tak hrozné zas není.
Já mám taky docela podobné zábrany kolem toho, na co tady narážíte - "cez mesto samozrejme ine nez to kde byvam", "v kratasích a bosej na veřejnosti,tak do toho se mi moc nechce" apod.
Zajímalo by mě, jak to řeší ostatní. Je tu někdo, kdo s tím žádný problém nemá?
Ahoj
MG

24.1.2008 14:46   paja781p:      Re: V lednu a na veřejnosti?         
To jsem před rokem v zimě běhal bosky podél vltavy v troji,bylo už šero.Ovšem projížděli policajti a samozřejmě mě kvůli tomu stavěli.
Nakonec jsem si s policajtem popovídal o otužování a reflexní terapii.Všechno pochopil.Policajt si původně myslel jestli neprchám z nějaké léčebny apod........Může to být o malé a nemilé problémy na veřejnosti bosky v zimě.Lidi ve svobodném myšlení bohužel málo pokročili.....tedy alespoň v určitých ohledech....