####
Všeobecná diskuze
Do diskuse můžete psát názory, postřehy, dotazy,... Pro přidání příspěvku není třeba žádná registrace.
Jsou vítány příspěvky k danému tématu, ale i připomínky a náměty k obsahu webu.
Pro příspěvky, které se netýkají daného tématu, osobní polemiky apod. je určeno fórum "B", kde se každý může dosyta vyřádit bez ohledu na téma.

Vložit nový příspěvek
vyhledávání ->
<- skrýt    Vyhledávání příspěvků
Název obsahuje:   Datum od     do: Nápověda - zadání časového rozmezí
Autor:       ( bez)  
Počet příspěvků: 3293    Řazení příspěvků podle: pořadí vložení (nejnovější je poslední) (přepnout na řazení podle vláken -> )
Zobrazit stránku: [ 1 ]   ... [ 642 ]  [ 643 ]  [ 644 ]  [ 645 ]  [ 646 ]   ... [ 659 ]  


3.4.2017 17:28   sowilo:      hledám         
Zdar všem bosochodcům.Můžete mi prosím poradit,kde hledat vyjádření policejního prezídia k bosým v hypermarketech versus ochranka.Vím,že jsem to někde četl a teď to nemůžu najít.Včera po mě jeden aktivista bystře koukal,ale naštěstí nezasáhl.Rád bych si to vytisknul a měl u sebe pro strýčka příhodu.Díky.

3.4.2017 17:57   VM:      Re: hledám         
To bude asi tohle, ale přijde mi to konfrontační a osobně bych to moc nepoužíval. Ti lidi se typicky bojí průšvihu např. při nějakém zranění, přijde mi účelnější vysvětlit že jednám na vlastní nebezpečí a vím co dělám.
http://www.bosaturistika.cz/news/en-sel-bos-do-obchodniho-centra-vyhodili-ho-ma-na-to-ochranka-pravo-/

3.4.2017 18:16   sowilo:      Re: hledám         
Díky moc,ale není to přesně to co hledám.Tam bylo přímo vyjádření policejního prezídia.Nejde mi o to ukazovat to nějaké ochrance,protože její pravomoci jsou nijaké,pokud se nedopouštím trestného činu,tam může pachatele zadržet kdokoli.Jinak mě názor nějakého strejdy z ochranky moc nezajímá.Ale dotyčný si může přivolat PČR a jak bylo psáno,ti si práci usnadnili a dotyčného vykázali.Samozřejmě neoprávněně.Předmětné vyjádření,které hledám by mohlo donutit zasahující policisty k zamyšlení.

4.4.2017 14:30   VM:      Re: hledám         
Pak asi tady:
http://www.bosaturistika.cz/news/en-stanovisko-policejniho-prezidia-k-vykazani-obcana-z-oc-kvuli-bosym-noham/

5.4.2017 9:35   igy:      bosý výlet, nové poznatky         
Výlet Bosky pod Pokličkou. Nové odborné poznatky o bosé chůzi.
Milí bosí i neobutí, již tuto sobotu 8/4 se koná každoroční tradiční bosý výlet v krásné přírodě Kokořínska - Bosky pod Pokličkou. Podrobné informace a propozice viz http://www.turistikanaboso.cz/akce/ . V záložce Foto též můžete nají......zobrazit celý příspěvek
Výlet Bosky pod Pokličkou. Nové odborné poznatky o bosé chůzi.
Milí bosí i neobutí, již tuto sobotu 8/4 se koná každoroční tradiční bosý výlet v krásné přírodě Kokořínska - Bosky pod Pokličkou. Podrobné informace a propozice viz http://www.turistikanaboso.cz/akce/ . V záložce Foto též můžete najít fotografie a popis minulých ročníků.
Navštívíme přírodní lékárnu Apatyka, skalní hřiby Pokličky, skalní bludiště. Každý účastník obdrží kovové pero TuristikaNaboso.cz s velkoobsahovou náplní.
Pojďte probudit a posílit své nohy a zdraví, pojďte otevřít bosou sezónu 2017. Pojďte si užít zdravou, pohodovou a zajímavou novou formu pěší turistiky KČT - turistiku naboso. Do zálohy si vezměte třeba bosé boty od www.naboso.cz.
Na úvodní stránce webu www.TuristikaNaboso.cz najdete též inovovanou powerpointovou prezentaci bosé problematiky, doplněnou o poznatky z nové odborné literatury, např. Kračmar - Fylogeneze lidské lokomoce, Liebermann - Příběh lidského těla.
Dozvíte se např., že chůze/běh přes špičku je tzv. druhým lokomočním vzorem člověka a že nošení bot znamená tzv. evoluční nesoulad a s tím související potíže a nemoci.
Těším se na vás. Igy.

---HV7S3QC---