####
Všeobecná diskuze
Do diskuse můžete psát názory, postřehy, dotazy,... Pro přidání příspěvku není třeba žádná registrace.
Jsou vítány příspěvky k danému tématu, ale i připomínky a náměty k obsahu webu.
Pro příspěvky, které se netýkají daného tématu, osobní polemiky apod. je určeno fórum "B", kde se každý může dosyta vyřádit bez ohledu na téma.

Vložit nový příspěvek
vyhledávání ->
<- skrýt    Vyhledávání příspěvků
Název obsahuje:   Datum od     do: Nápověda - zadání časového rozmezí
Autor:       ( bez)  
Počet příspěvků: 3312    Řazení příspěvků podle: pořadí vložení (nejnovější je poslední) (přepnout na řazení podle vláken -> )
Zobrazit stránku: [ 1 ]   ... [ 640 ]  [ 641 ]  [ 642 ]  [ 643 ]  [ 644 ]   ... [ 663 ]  


2.2.2017 15:33   igy:      KABO         
KABO - Konečná Agonie Běžné Obuvi aneb budou nás boty stále mučit?
KABO, Brno: mezinárodní veletrh obuvi, kde se odehraje souboj barefootu s klasickou obuvnickou torturou. Akce se koná 18.-20.2.2017. Bohatý bosý program (přednášky, prezentace, bosé činnosti...), dozvíte se vše o obouvání a bytí ......zobrazit celý příspěvek
KABO - Konečná Agonie Běžné Obuvi aneb budou nás boty stále mučit?
KABO, Brno: mezinárodní veletrh obuvi, kde se odehraje souboj barefootu s klasickou obuvnickou torturou. Akce se koná 18.-20.2.2017. Bohatý bosý program (přednášky, prezentace, bosé činnosti...), dozvíte se vše o obouvání a bytí naboso v tématických blocích Fyzioterapie - Výroba bosých bot - Život naboso.
Odkazy na stránky pořadatele (Brněnské výstaviště), na tiskovou zprávu "Bosá pravda a mýty o obouvání" (včetně podrobného rozpisu přednášek) a na teze, ze kterých vycházíme či které chceme rozporovat (Barefoot vs. Česká obuvnická asociace), viz www.TuristikaNaboso.cz, záložka Akce.
Na stránkách www.TuristikaNaboso.cz, záložka Prameny, můžete shlédnout seznam odborné literatury, o kterou se opíráme. Zcela nově je u každé knihy stručná anotace.

3.2.2017 2:15   Matej:      Re: divné pohledy         
Myslím si presne to isté. V mojom okolí ľudia už neriešia, že chodím bosý po snehu. Aj mama si na to už zvykla. Samozrejme, že takto chodím len po blízkom okolí, pretože dlhšie cesty by som zatiaľ asi nevydržal. Od jari do jesene chodím bosý takmer všade. Na dlhšie cesty si však brávam so sebou obuv......zobrazit celý příspěvek
Myslím si presne to isté. V mojom okolí ľudia už neriešia, že chodím bosý po snehu. Aj mama si na to už zvykla. Samozrejme, že takto chodím len po blízkom okolí, pretože dlhšie cesty by som zatiaľ asi nevydržal. Od jari do jesene chodím bosý takmer všade. Na dlhšie cesty si však brávam so sebou obuv, hlavne keď cestujem, to sa zvyknem vyzuť až neskôr. Potom sa už väčšinou neobujem a domov prídem po celom dni bosý. Tá obuv mi vtedy býva iba na ťarchu, a to hlavne keď cestujem iba naľahko bez tašky či ruksaku. Ale napr. do blízkych potravín a na prechádzky, a vlastne všade, kam idem iba pešo, chodím bosý už z domu a nič si so sebou neberiem. Aj na bicykli jazdím bosý, a to aj na dlhšie túry. Ale hlavne ľudia, čo vedia, že chodím bosý v zime, tak v lete si to už vôbec nevšímajú. Presne tak, ako píšeš, práveže sa vždy čudujú, keď vidia, že som náhodou obutý, hoc len v žabkách.

3.2.2017 9:11   Juro:      Re: divné pohledy         
Aj moje okolie a priatelia už to vníma tak, že sa skôr čudujú prečo som obutý. Po okolí so sebou nenosím žiaden batoh s topánkami. Možno preto, že ak by nastala nejaká situáci, ktorú by som asi riešil tak by som sa obul. úplne bez obuvi je to najlepšie, lepší pôžitok z bosovania už od chvíle kedy zatvorim dvere :) Matej čo tak konečne tá prechádzka?

4.2.2017 18:15   Matej:      Re: divné pohledy         
Na jar niečo vymyslíme :)

5.2.2017 22:06   nik:      Dovolená, letadlo         
Ahoj. Mám takovou docela zajímavou otázku :-) Hypoteticky předpokládejme, že se rozhodnu letět na dovolenou a letadlem. A dostanu "hec" nápad, že nechám boty pěkně doma. Pak mě ale napadlo, pustí mě vůbec bosého do letadla? Dostanu se vůbec přes kontrolní stanoviska? Co myslíte? Nepadá Vás......zobrazit celý příspěvek
Ahoj. Mám takovou docela zajímavou otázku :-) Hypoteticky předpokládejme, že se rozhodnu letět na dovolenou a letadlem. A dostanu "hec" nápad, že nechám boty pěkně doma. Pak mě ale napadlo, pustí mě vůbec bosého do letadla? Dostanu se vůbec přes kontrolní stanoviska? Co myslíte? Nepadá Vás jiný zádrhel? Kdysi jsem byl naboso v Turecku, chodil jsem naboso ve městě, na pláži, v hotelu... no zkrátka a dobře, všude. Neměl jsem s tím nejmenší problém.
A nemluvte mi o prevetivní bezpečnosti, jakmile se obuji skočím si na hřebík. Jakmile chodím naboso, mohu tancovat mezi hřebíky a střepy bez úhony. A to si nevymýšlím, už mám za sebou 3 hřebíky v noze a to jen proto, že jsem si řekl "raději se obuji, abych si něco přecejen nevrazil do chodidla". Neskutečná ironie.